Kuršėnų saulės parkas

rasytojas avataras

Posted on :
,

Lietuvai gaunant investicijų iš Europos Sąjungos atsinaujinantiems energijos ištekliams įdiegti, šalyje plečiasi saulės parkai. Vienas iš didžiausių yra Kuršėnų saulės parkas Šiaulių rajone, kurį vysto „Saulės grąža“.

„Saulės grąža“ – tai patikimas partneris

Ši saulės energetikos įmonė buvo įkurta 2012 metais, per 9 gyvavimo metus ji nuolat augo – įgyvendino virs 1480 jėgainių projektų. Kai kurie projektai buvo technologiškai pažangūs ir sudėtingi, kaip judanti saulės elektrinė, priklausanti UAB „Biržų duoni“, ar didžiausia Pabaltijo šalyse pastatyta jėgainė. Įmonė naudoja aukščiausias technologijas ir įrangą elektrinių diegimui saulės parkuose, ant nuosavų namų, visuomeninių pastatų.

Kuršėnų saulės parkas

„Saulės grąža“ įkurtas Kuršėnų saulės parkas nuolat plečiamas, dabar vykdomas 4 etapas, kurį pabaigus parko bendra galia sieks 5 MW. Kita veikianti parko dalis jau išparduota, pirmajame plėtros etape bendrus 2,5 kW galios pasidalino ir įsigijo 460 šeimų iš visos Lietuvos.

Saulės parkai suteikia galimybę naudoti jėgainių gaminamą energiją kitoje vietoje. Kuršėnuose generuojama elektra gali būti paskirstyta po įvairias šalies vietoves. Tai padaryti įmanoma pajungus elektrines prie ESO tinklų, elektrinės savininkas atsiima elektrą iš tinklų savo būste Vilniuje, Kaune ar kt. mieste.

Kuršėnų saulės parkas išsiskiria iš kitų dėl palankių kainų ir įdiegtų aukštų technologijų, kurių dėka išgaunamas maksimalus elektrinių efektyvumas. Tai Ja Solar saulės moduliai, patenkantys į Bloomberg Tier 1 gamintojų sąrašo Top trejetuką. Šie moduliai turi dvipusio veikimo stiklą, jie sugeria ne tik tiesioginius saulės spindulius, bet ir atspindį nuo žemės. Jų garantija siekia net 30 metų 85 % efektyvumu.

Šiuo metu, be Kuršėnų, dar vystomi 4 saulės parkai Lietuvoje. Daugiau informacijos apie juos galima rasti interneto svetainėje saulesparkai.lt, puslapyje „Projektai“. Čia pamatysite, kurie parkai dar laisvi ir galima rezervacija, taip pat kiekvienas vystytojas yra pateikęs preliminarią skaičiuoklę. Jos dėka galėsite paskaičiuoti, kokio dydžio saulės elektrinės jums reikia, kokią paramą gautumėte ir kiek kainuotų reikiamo dydžio jėgainė su parama arba be jos. Tai puikus būdas įvertinti savo galimybes, naudą ir sąnaudas nutolusiai saulės elektrinei rezervuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *