Kuo skiriasi Lenormand kortos bei Taro kortos?

rasytojas avataras

Posted on :

Elesoul.eu parduotuvėlėje rasite visą reikalingą ezoterinę įrangą. Platus pranašavimo kortų, švytuoklių, sapnų gaudyklių, kristalų piramidžių bei mokymų pasirinkimas. Užėję į mūsų parduotuvėlę tikrai rasite tai, ko ieškote. Pažvelkime plačiau į mūsų parduotuvės asortimentą:

Lenormand kortosšios kortos skirtos profesionalams, kurie moka naudotis pranašavimo sistemomis ir supranta kaip būrti pasitelkiant lenormand kortas. Pas mus rasite įvairiausių rušių lenormand kortas. Kilus klausimams visada galite kreiptis, mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausias kortas jums. Lenormand kortos turi savo aiškų dėstymą, todėl norint numatyti ateiti šių kortų pagalba, reikia turėti suvokimą ir mokėti jomis naudotis. Norint išmokti naudotis Lenormand kortomis rekomenduojama pasibaigti tam specialiai skirtus mokymus. 

Orakulo kortos – šios kortos tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Šiomis kortomis gali naudotis visiškai neturintis patirties žmogus. Kortos neturi jokio aiškaus dėstymo, todėl galima viską daryti savaip. Dažniausiai kortos buna su jau iš anksto numatytom reikšmėmis, todėl nereikia mokintis jų reikšmių. Orakulo kortos skirstomos į tam tikrus tipus: gyvūnų, dvasių, čakrų ir t.t. Šias kortas rekomenduojama imti pradedantiesiems, kurie nori susipažinti su pranašavimo sistemomis. 

Taro kortosšios kortos kaip ir lenormand skirtos profesionalams. Šių kortų pagalba atliekami profesionalus būrimai. Taro kortų atsakymai būna itin tikslus, todėl žmonės taip ir mėgsta šias kortas. Norint būrti taro kortomis rekomenduojama praeiti tam speciai skirtus mokymus, todėl nes šios kortos yra itin sudėtingos. 

Švytuoklės –  šis įrankis padeda pažadinti intuiciją ir geriau pažinti save bei priimti tinkamus sprendimus. Mūsų parduotuvėlėje rasite įvairiausių švytuoklių – skirtingų formų bei su skirtingais akmenimis. Pagal pateikiamus aprašymus galėsite išsirinkti tinkamiausią jums. 

Kristalų piramidės – šios piramidės puikiai tinka žmonėms, kurie nori sureguliuoti savo biolaukus. Tikima kad padėjus piramidę darbo ar poilsio kambaryje atmosferoje prasivalys visos neigiamos emocijos. 

Mokymai – turėsite galimybę rinktis iš įvairiausių ezoterinių mokymų: taro kortų būrimo, kosmoenergetikos, magijos ir kitų. Visus mokymus veda Elė Soul. Šie vedami mokymai jums padės geriau pažinti save, suprasti savo galimybes, atsikratyti įvairiausių blokų, kurie stabdo jus gyvenime. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *