Kuo šerti savo mylimus augintinius?

rasytojas avataras

Posted on :

augintiniaiGerintis savo augintiniams yra paprasta, tačiau pasak ekspertų, to daryti piktnaudžiaujant nevalia. Viskam reikėtų jausti paprastas ribas. Skanėstai šunims ar katėms turi būti duodami ne per dažnai, nes kitu atveju rizikuojama būtent paties augintinio sveikata ir gerove. Juk nenorėtumėte, kad dėl jūsų perdėtos priežiūros jūsų augintinio sveikata sušlubuotų? Tad, ką daryti, kad jūsų augintinis visada būtų sveikas ir laimingas?

Bene svarbiausia priežiūros dalis – mityba. Ko gero daugelis specialistų sutiks, jog tinkama mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas gyvūnui yra it  gero gyvenimo eliksyras. Taip yra ir su žmonėmis. Tad, jeigu norite, kad jūsų augintis būtų sveikas ir jo nekamuotų ligos, turite jį tinkamai šerti. Būtina sustyguoti jo mitybą taip, kad jis kasdien gautų pakankamą kalorijų kiekį. Beje, tarp tų kalorijų turi būti ir reikalingas būtinų medžiagų kiekis. Tad, šiuo atveju, jums reikia perskaityti kas rašoma tiek ant nupirktų skanėstų, tiek ant šunų maisto etikečių/pakuočių. Ten bus pateikta svarbiausia informacija apie tai, kaip teisingai šerti savo augintinį.

Norint tinkamai šerti šunį, pirmiausia reikia suprasti, kad jūsų augintinis lygiai taip pat jautriai reaguoja į netinkamą maistą kaip ir jūs. Jeigu jūs duodate pasenusį maistą, kurio patys nesuvalgėte, tuomet natūralu, kad yra nemaža tikimybė, jog jūsų šuo paprasčiausiai apsinuodys. Ar žinote kuo tai gali jam baigtis? Jam tai gali baigtis netgi mirtimi, jeigu pasitaikys tam tikros komplikacijos. Net ir nemaži pinigai gali jūsų augintinio neišgydyti. Tad, norint apsieiti be tokių scenarijų, jokiai būdais neduokite tokio maisto, kurio patys nieku gyvu nevalgytumėte.

Kai norima nuspręstai kaip šerti šunį, visada reikia atsižvelgti ir į tai, kad vien sausu maistu jo maitinti negalima. Patartina rinktis ir šlapesnį maistą, kuris pardavinėjamas skardinėse ir ne tik. Specialios parduotuvės tikrai turės ką pasiūlyti. Geriausia tai, kad tokiose parduotuvėse rasite ir skanėstus, ir nuolatinį šunų maistą ir specialius vitaminus. Ten, pardavinėjami ir skanėstai katėms. Viena pavyzdžių čia https://www.vetparduotuve.lt/skanestai-katems ir užtenka pasižiūrėti į pasiūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *