Kuo HydraFacial procedūra skiriasi nuo mechaninio veido valymo?

rasytojas avataras

Posted on :

Norėdami turėti gražią ir sveiką veido odą turime išsirinkti efektyviausias ir savo odai labiausiai tinkančias procedūras. Modernių technologijų dėka, kosmetologijoje atsiranda vis veiksmingesnių ir inovatyvesnių procedūrų. Viena tokių yra HydraFacial naujos kartos veido valymas. Kuo ši procedūra skiriasi nuo tradicinio mechaninio veido valymo ir kokie jos privalumai?

Visų pirma HydraFacial procedūros metu veido valymas atliekamas naudojant vakuumą. Jo pagalba giliai esantys nešvarumai yra tiesiog išsiurbiami ir oda nėra pažeidžiama. Atliekant veido valymą mechaniniu būdu gali būti pažeidžiami kapiliarai, traumuojama oda. HydraFacial procedūra yra švelni Jūsų odai, o galingo vakuumo dėka veiksmingai išvalomi net sunkiai pasiekiami komedonai.

Atliekant veido valymą naudojant patentuotą HydraFacial procedūrą, Jūs nejausite jokio skausmo. Mechaninis veido valymas gali būti ganėtinai skausmingas, o HydraFacial, priešingai, yra visiškai neskausminga, o maloni bei atpalaiduojanti procedūra. Išbandę šią procedūrą Jūs su nekantrumu lauksite kitos, kadangi tai ne tik atgaiva veido odai, bet ir pasilepinimas sau.

Planuojant atlikti mechaninį veido valymą, svarbu peržvelgti savo kalendorių ir įsitikinti, ar po jo keletą dienų Jūsų nelaukia jokie svarbūs įvykiai ar susitikimai. Ne paslaptis, kad tuo laikotarpiu oda gali būti paraudusi bei ypač jautri. Po HydraFacial procedūros jau praėjus kelioms valandoms, oda atrodo puikiai ir matomas akivaizdus rezultatas. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti prieš šventes, ypatingas progas, kad jų metu oda atrodytų gaivi ir švytinti.

HydraFacial procedūra tai ne vien odos valymas, ji susideda iš trijų etapų. Pirmiausia oda yra švelniai nušveičiama, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po to vakuumo pagalba atliekamas giluminis odos valymas. Ir tada prieinama prie trečio etapo, kurio metu oda sudrėkinama ir pamaitinama serumais. Serumai gali būti parenkami atsižvelgiant į odos tipą ir taip sprendžiamos konkrečios odos problemos.

Taigi HydraFacial procedūra yra naujos kartos veido valymas, kurio metu oda bus ne tik nušveista, giliai išvalyta, bet ir puikiai sudrėkinta. Po jos oda tampa skaistesnė, švytinti, atjaunėjusi bei alsuojanti gaiva!

Domina HydraFacial Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *