Krovinių pervežimas saugiai ir greitai

rasytojas avataras

Posted on :
,

Krovinių pervežimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti daug jėgų ir laiko nereikalaujantis darbas, tačiau už jo slypi armija profesionalių darbuotojų, organizuojanti logistikos strategiją, priimanti operatyvius sprendimus ir siekianti geriausių rezultatų. UAB „Parnasas“ kolektyvas gali pasirūpinti Jūsų krovinių pervežimu Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. 

Įvairių krovinių pervežimas

Logistikos srityje gyvuojame jau 19 metų, todėl mūsų profesionalūs darbuotojai geba pervežti įvairaus tipo krovinius. Pervežame tiek smulius, tiek vidutinius, tiek stambius krovinius, kurių svoris – įvairus. Mūsų įmonė gali pasiūlyti įvairių dydžių transporto priemones, todėl automobilį, kuriuo pervešime Jūsų krovinius, parinksime kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgę į krovinių tipą, kiekį ir paslaugos atlikimo laiką. Gebame pervežti pilnus, dalinius ar smulkius krovinius, įskaitant ir pavojingus, nestandartinius krovinius. 

Operatyvus ir greitas krovinių pervežimas

Į kiekvieną mūsų komandai patikėtą užduotį žiūrime atsakingai, krovinių pervežimas – ne išimtis. Krovinių pervežimą iš vienos vietos į kitą atliekame kokybiškai, greitai ir, svarbiausia, saugiai, laikantis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų. Operatyviai sprendžiame iškilusias problemas ar kliūtis, komunikuojame su klientais ir informuojame apie darbų eigą. Taip stengiamės užmegzti ilgalaikį ir patikimą tarpusavio ryšį. Kartu siekiame atrasti geriausius sprendimus. Kasdien esame kiekviename Lietuvos kampelyje, todėl pasirūpinsime Jūsų kroviniais ne tik kokybiškai, bet ir greitai. 

Kompleksinės krovinių pervežimo paslaugos 

Logistikos įmonė UAB „Parnasas“ teikia profesionalias kompleksines krovinių pervežimo paslaugas. Tai reiškia, kad mūsų darbuotojai ne tik perveš Jūsų krovinius iš vienos vietos į kitą, bet prireikus ir išnuomos sandėliavimo plotą Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Siūlome ilgalaikio ir trumpalaikio sandėliavimo paslaugas. Taip pat mūsų darbuotojai gali pasirūpinti profesionaliu bei sklandžiu Jūsų krovinių paskirstymu visoje Lietuvoje. Taip bus užtikrinta operatyvi ir sklandi Jūsų krovinių logistika. 

Krovinių pervežimas Baltijos šalyse

Esame išvystę efektyvų krovinių pervežimo tinklą Baltijos šalyse, todėl krovinius po Lietuvą, Latviją ir Estiją vežame operatyviai bei greitai. Mūsų kolektyvą sudaro profesionalūs savo srities specialistai, turintys ilgametę patirtį kelyje bei logistikos srityje, todėl galime užtikrinti, kad Jūsų kroviniai bus vežami saugiai, laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *