Krikštynų dovanos – kas dabar populiaru

rasytojas avataras

Posted on :

Krikštynos – nuostabi gyvenimo šventė. Ji skirta mažyliui ir jo šeimai, todėl būtina tinkamai tokiai šventei pasiruošti. Ką dovanoti per krikštynas? Šia ne eilinis pasisėdėjimas šventiškai pasipuošus, todėl reikia į visas dovanas pasižiūrėti labai kritiškai ir originaliai.

Pagrindinė dovana tėveliams – vokas su 100 eurų ar daugiau. Tai Nr. 1 dovana, su kuria niekas negali konkuruoti. Bet ką dovanoti vaikui, kad po 20 metų būtų įdomu palėpėje surasti krikštynų dovanų dėžę ir ją peržiūrėti? Kūdikiui pinigai neturi reikšmės. Beje, po 20 metų gali viskas taip pasikeisti, kad pinigų vertė atrodys juokinga… Dėl šios priežasties reikia dovanoti ne prabangias, o originalias ir suasmenintas dovanas, kurios būtų mielos ir akiai ir širdžiai. Tai gali būti kažkas iš medžio ar metalo, ar stiklo – svarbu, kad būtų suasmeninta. Tai padaryti galima dovanas graviruojant. Graviruotos krikštynų dovanos gali būti pačios įvairiausios – viskas priklauso nuo fantazijos.

Puodeliai su užrašais

krikstynu dovanos - puodeliai

Paprasta, nebrangi ir labai originali dovana. Viskas tik priklauso nuo užrašo. Po daugelio metų puodelis nepasikeis, jį bus galima naudoti pagal paskirtį – kavai ir arbatai. Graviruoto užrašo nenutrins jokia indaplovės buitinė chemija, todėl tai viena iš populiariausių „pigiųjų“ krikštynų dovanų.

Krikšto reikmenų dėžutė

kriksto dovanos - dėžutė

Tai nedidelė dėžutė, dažniausiai medinė, skirta susidėti krikšto reikmenis – žvakę, rūbelį, krikšto liudijimą, palinkėjimų albumus ir dovanėles. Būtent į šias dėžes ir nugula tos nedidelės ir mielos dovanėlės. Krikšto dėžutę atverti būtinai reikės bent du kartus – prie Komunijos sakramento priėmimą ir prieš vestuves. Dėžutė gali būti ir paprasta, tačiau tokiu atveju ji tikrai pasimes sandėliuka tarp kitų daiktų.

Krikšto tėvelių priesaikos, pasižadėjimai

krikstynu dovanos - pasizadejimai

Lietuvoje yra tokia krikštynų tradicija – krikšto tėvai oficialiai pasižada rūpintis savo krikštasūniu ar krikštodukra ne tik bažnyčioje, bet ir vaikelio šeimai. Tokie pažadai gali būti išraišyti ant medinės lentelės, metalinės plokštelės ar stiklo gabalo. Tai savotiška dovana ir priminimas, kad krikštatėviai turi būti visada netoliese.

Įrankiai krikštatėviams arba tėvams

kriksto dovanos - įrankiai

Yra tokia graži tradicija – dovanoti tėveliams arba krikštatėviams tam tikrus namų įrankius, kurie atliktų tam tikrus darbus. Dažniausiai, jei tai berniuko krikštynos, dovanojamas plaktukas su užrašu apie tam tikrus darbus, kuriuos reikia nuveikti vaiko labui – pastatyti smėlio dėžę, namelį medyje ir pan. Mergaitėms dovanojamas šaukštas, mentelė ar kitas įrankis maistui gaminti. Galima dovanoti įrankius ir krikštatėviams, siekiant priminti įsipareigojimus krikštasūniui ar krikštadukrai. Tai originalu ir tik fantazija gali riboti dovanos formą.

Gėrimo butelis

dovanos - butelis

Dar viena įdomi dovana. Ji vertinama gana prieštaringai, nes alkoholio vartojimo skatinimas tikrai nėra pats geriausias palinkėjimas vaikui. Tiesa, alkoholis vartotinas tik sulaukus pilnametystės. Nuperkamas tauraus gėrimo butelis ir išgraviruojama sąlyga, kad jį atidaryti galima tik su krikšto tėvais, kai sueis 18 metų. Kartais užrašoma net konkreti data.

Graviruoti galima ant stiklo net neatidarius butelio, todėl ši dovana yra labai populiari. Kitas būdas – nupirkti vyną su medine dėžute arba gėrimų dėžutę nupirkti atskirai. Tada ant dėžutės yra graviruojamas palinkėjimas, sąlygos, o dėžutė užklijuojama.

Tokios krikštynų dovanos yra vienos iš populiariausių Lietuvoje. Graviravimas ant bet kokio paviršiaus gali padėti sukurti įstabią dovaną bet kokiai progai. Reikia tik sugalvoti užrašus. Čia gali padėti internete rastos idėjos, nes patys graviruotojai už tėvelius ar krikštijamo vaiko giminaičius tikrai nesugalvos. Krikštynų dovanos nėra brangios, bet jos pakankamai įspūdingos ir turi didelę išliekamąją vertę.

Verslo dovanų graviravimas Vilniuje: išskirtinumas ir profesionalumas

Verslo dovanų graviravimas Vilniuje – tai puikus būdas sukurti individualias ir profesionaliai atrodančias dovanas savo klientams, partneriams ar kolegoms. Graviravimas suteikia dovanoms išskirtinumo ir parodo dėmesį detalėms, o tai gali sustiprinti jūsų verslo įvaizdį ir palikti gerą įspūdį. Apsilankykite mūsų puslapyje Gravideja.lt ir susipažinkite su mūsų darbais.

Graviravimo privalumai:

 • Unikalumas: Graviruotos dovanos tampa vienetinėmis ir ypatingomis, nes ant jų galima uždėti individualų tekstą, logotipą ar kitą dizainą.
 • Profesionalumas: Graviravimas suteikia dovanoms solidumo ir profesionalumo, o tai ypač svarbu verslo aplinkoje.
 • Platus dovanų pasirinkimas: Galima graviruoti ant įvairių daiktų, pavyzdžiui, rašiklių, peilių, odinių dirbinių, stiklinių indų ir kt. Tai leidžia išsirinkti dovaną, atitinkančią individualius kliento ar partnerio poreikius.
 • Greitas ir kokybiškas atlikimas: Šiuolaikinės lazerinio graviravimo technologijos užtikrina greitą ir kokybišką darbą.

Kaip užsisakyti graviravimą:

 • Pasirinkite dovaną: Galite išsirinkti dovaną iš mūsų katalogo arba pateikti savo daiktą graviravimui.
 • Nuspręskite dėl graviravimo: Pasirinkite norimą tekstą, logotipą ar kitą dizainą.
 • Patvirtinkite užsakymą: Susisiekite su mumis ir patvirtinkite užsakymo detales.
 • Atsiimkite dovaną: Galite atsiimti dovaną mūsų biure Vilniuje arba užsisakyti pristatymą.

Kodėl verta rinktis mus:

 • Turime ilgametę graviravimo patirtį ir profesionalų komandą.
 • Naudojame modernias lazerinio graviravimo technologijas, užtikrinančias aukštą graviravimo kokybę.
 • Siūlome platų dovanų pasirinkimą ir galime sukurti individualų graviravimo dizainą pagal jūsų poreikius.
 • Dirbame greitai ir patikimai, užtikrindami sklandų užsakymo vykdymą.

Pasirinkite verslo dovanų graviravimą ir nustebinkite savo klientus, partnerius ar kolegas išskirtinėmis ir profesionaliomis dovanomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *