Kredito kortelė: viskas, ką naudinga žinoti kiekvienam, planuojančiam pasinaudoti šia finansine paslauga

ContentMarketing avataras

Posted on :

Norite įsigyti daiktą ar pasinaudoti paslauga, tačiau Jūsų banko sąskaitos ar piniginės turinys apriboja šią galimybę? Kredito kortelė leidžia tai padaryti nepaisant to, kiek pinigų turite savo banko sąskaitoje ar piniginėje. Tiesiog nuostabu, tiesa? Tačiau visiems, planuojantiems pasinaudoti kreditine kortele, reikėtų žinoti kur kas daugiau svarbių aspektų, bei su šia finansine paslauga susipažinti iš arčiau.  

Kreditinė kortelė, kredito linija ir jų panašumai bei skirtumai

Kreditinė kortelė – tai finansinė paslauga, kuri suteikia galimybę negauti visos pinigų sumos iš karto, bet turėti tam tikrą paskolos rezervą (kredito limitą). Atsižvelgus į individualius poreikius, paskolos rezervą galima panaudoti, arba ne. Palūkanos, kurios yra grąžinamos pagal kredito kortelės sutartyje nurodytą grafiką, yra skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito dalies.

Kredito linija yra labai panaši paslauga į kreditinę kortelę (tik, užsisakę pastarąją paslaugą, gaunate fizinę kortelę). Taigi, kreditas internetu, kurį gaunate tiesiai į savo banko sąskaitą, nuo kredito kortelės skiriasi tuo, jog kreditine kortele galite naudotis tiek apsipirkdami internetu, tiek fizinėse prekybos vietose, kuriose už pirkinius ar paslaugas galite atsiskaityti kortele.

„Nordecum“ kredito kortelė ir pagrindiniai jos privalumai

,,Nordecum“ kreditinė kortelė leidžia patogiai įsigyti norimą daiktą ar paslaugą nepaisant turimų finansinių išteklių. Tačiau „Nordecum“ kredito kortelė taip pat turi ir kitų privalumų, kuriuos aptarsime.

·    Kitaip nei vartojimo kreditas, kuris įpareigoja mokėti palūkanas nuo visos paskolos sumos, kreditinė kortelė leidžia mokėti palūkanas tik nuo panaudotos kredito dalies. Pavyzdžiui, jei Jūsų kredito limitas siekia 1 000 Eur, o Jūs panaudojote tik 100 Eur, tai palūkanos ir bus apskaičiuotos tik nuo panaudotos sumos.

·      Dar vienas privalumas – vos nuo 1,5 proc. siekiančios palūkanos, kurių tikslus dydis priklauso nuo kiekvieno kliento mokumo. Patogu ir tai, jog nereikia mokėti jokio sutarties sudarymo, kortelės užsakymo, mėnesinio ar abonentinio mokesčių!

·  „Nordecum“ kreditinėje kortelėje yra integruota bekontakčio atsiskaitymo funkcija, tad naudojimasis ja yra ypač greitas bei patogus!

·   „Nordecum“ kreditinės kortelės turėtojai gali naudotis „Cashback“ privalumais: kiekvieną kartą, pasinaudojus kreditine kortele, į ją grįžta 2 proc. nuo išleistos pirkinių sumos. 

Kredito kortelė – sprendimas, kai nepakanka pajamų laukiančioms išlaidoms padengti

Kreditinė kortelė yra puikus sprendimas tiems, kurie iš anksto žino apie ateities išlaidas, tačiau, deja, negalės jų padengti. Taip pat kredito kortelė gali ženkliai palengvinti gyvenimą tiems, kurie nuolat susiduria su pinigų stygiumi iki atlyginimo ar kitų, reguliariai gaunamų, išmokų. 

,,Nordecum“ kreditinės kortelės įsigijimas – greitas ir patogus  

Klientų patogumui, kreditinės kortelės šiandien gali būti išduodamos itin greitai ir paprastai. Vos keli žingsniai – tiek tereikia, kad galėtumėte džiaugtis ,,Nordecum“ kreditinės kortelės teikiamais privalumais.

1.     Užsiregistruokite www.paskolos.lt internetinėje svetainėje ir patvirtinkite savo tapatybę.

2.     Užpildę paraiškos formą, palaukite geriausio asmeninio pasiūlymo su geriausiomis sąlygomis (pasiūlymas Jums bus pateiktas kredito bendrovės nurodytu darbo laiku).

3.  Jei pasiūlytos kredito kortelės sąlygos Jus tenkina, pasirašykite sutartį, o ,,Nordecum“ kreditinė kortelė Jums bus atsiųsta paštu visiškai nemokamai.

Vis dar neapsisprendžiate, ar verta įsigyti kreditinę kortelę bei naudotis jos suteikiamomis galimybėmis? Pasinaudokite kredito bendrovės svetainėje pateikta skaičiuokle ir sužinokite, kokia būtų apytikslė mėnesio įmoka (priklausomai nuo kredito limito). 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *