Kredito kortelė stebuklų nedaro, bet atneša tikrai daug naudos

rasytojas avataras

Posted on :

Einant pro parduotuvę, kartais reikia, tiesiogine to žodžio prasme, užsimerkti? Norai dideli, banko sąskaitoje – suma, kurios pakanka tik būtiniausioms reikmėms patenkinti, o iki atlyginimo laukti dar ilgai? Situacija, deja, pažįstama neretam ir nebūtinai gaunančiam minimalias pajamas. Gerai būtų turėti stebuklingą kortelę, kurioje pinigai niekada nesibaigtų, ar ne! Tokių stebuklų, deja, nebūna, tačiau kredito kortelė – sparčiai populiarėjanti paslauga, galinti tapti svaria pagalba, kai netikėtai prireikia įsigyti tam tikrą daiktą ar paslaugą, tačiau finansinių galimybių tuo metu nėra.  

Kada rinktis kredito kortelę, o kokiu atveju geresnis sprendimas – kreditas internetu?

Kredito kortelė ir kreditas internetu – paslaugos, kurias siūlo dažna smulkiųjų kreditų bendrovė. Nesvarbu, kuria paslauga nuspręsite pasinaudoti, sutarties pasirašymas nebus sudėtingas ir nepareikalaus daug laiko. O ir iš namų niekur išeiti ar tiesiogiai bendrauti su klientų aptarnavimo specialistu, išsakant savo poreikį dėl greitosios paskolos ar kredito, nereikės.

Tačiau kaip nuspręsti, kuri paslauga – kreditinė kortelė ar greitasis kreditas internetu – tinkamesnis sprendimas konkrečiu Jūsų atveju? Kreditai įprastai siejami su tiksliai žinoma pinigų suma, kurios reikia tam tikros paslaugos (pavyzdžiui, endodontinio gydymo) apmokėjimui arba norimo daikto įsigijimui. Žinoma, kredito bendrovės, priešingai nei komerciniai bankai ar kredito unijos, iš savo klientų nereikalauja pateikti ataskaitų ar kitų įrodymų, kur buvo išleista gauta paskola. Visgi, vadovaujantis atsakingo skolinimosi principais, mikrokreditai turėtų būti išleidžiami tikslingai, tai yra konkretaus poreikio įgyvendinimui.

Kredito kortelė ir kredito linija (tai – analogiškos paslaugos, skirtumas tik tas, jog vienu atveju klientas turi plastikinę atsiskaitymo kortelę, kitu – ne) puikiai tinka tiems klientams, kurie konkrečių poreikių ir jiems įgyvendinti reikalingos pinigų sumos įvardinti negali, tačiau žino, kad gali susidurti su išlaidomis, kurių padengti savomis lėšomis nepajėgs. Atostogos, kai, vaizdžiai tariant, dažnas „pasileidžia plaukus“ ir nori sau leisti daugiau, nei įprastai ar, pavyzdžiui, „kapitalinis“ dantų gydymas – puikūs pavyzdžiai, iliustruojantys turimos kredito kortelės naudą.

Dar keli kredito kortelės privalumai

Žemiau pateikti kredito kortelės privalumai lemia, jog vis dažnesnis klientas, net jau ir turėdamas greitąją paskolą, pasirašo ir kreditinės kortelės sutartį. Žinoma, jei esama situacija leidžia prisiimti naujus finansinius įsipareigojimus.

Kreditoriui patvirtinus paskolos paraišką, kreditas yra pervedamas į kliento banko sąskaitą. Norint pasinaudoti pinigais, galima atlikti banko pavedimus, o, prireikus grynųjų, juos išgryninti bankomate. Atrodo, gana nesudėtinga, bet, kišenėje turint kredito kortelę, viskas dar paprasčiau! Su kredito kortele už prekes ar paslaugas galėsite atsiskaityti visur, kur tik yra įrengti banko kortelių skaitytuvai. Negana to, dar didesnį patogumą suteikia bekontakčio atsiskaitymo funkcija, kuri yra integruota „Nordecum“ kredito kortelėse.

Labai svarbus niuansas, su kuriuo būtina susipažinti prieš pasirašant kredito kortelės sutartį, – faktas, jog palūkanos yra skaičiuojamos ne nuo viso kredito limito, bet tik panaudotos jo dalies. Jei, įvertinus Jūsų individualią situaciją, kreditorius suteiks kredito limitą, siekiantį, pavyzdžiui, 3 000 Eur, o Jūs kažkurį mėnesį panaudosite tik 300 Eur, palūkanos bus skaičiuojamos tik nuo pastarosios sumos. Negana to, kredito kortelės turėtojai gali patys pasirinkti, kuri įmokos dienas jiems yra priimtiniausia.

Kredito kortelės turėtojams netaikomas ir sutarties sudarymo bei administravimo, taip pat – abonentinis bei kortelės užsakymo mokesčiai.

O, pabaigai – dar viena puiki žinia! „Cashback“ – tai „Nordecum“ kredito kortelės funkcija, kiekvienam jos turėtojui į sąskaitą sugrąžinanti 2 proc. nuo sumos, apmokėtos kredito kortele. Juk malonu gauti pinigus už nieką, tiesa?  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *