Kreditai visiems turėtų būti išduodami ilgesniam laikotarpiui

straipsniai avataras

Posted on :

kreditai visiemsTiems, kuriems dažnai kyla noras imti greitąjį kreditą, rekomenduojama pasinaudoti galimybe save nuo to apriboti. Mat, dabar kreditai visiems yra suteikiami ne tik po kreditingumo įvertinimo, bet ir po to kai patikrinama speciali duomenų bazė, nurodanti ar asmuo nėra savęs atribojęs nuo vartojimo paskolų. Tokia galimybė atsirado dar šiemet, tad jeigu matote, kad tos vartojimo paskolos jums pridaro daugiau problemų, o ne padeda, tai toks pasirinkimas jums tikrai išeitų į naudą. Lietuvoje finansų bendrovės, teikiančios smulkiuosius bei vidutinius vartojimo kreditus, nuo šiol turi laikytis itin griežtos kreditingumo vertinimo tvarkos, todėl pastebima, kad palyginus šiuos metus su praėjusiais, išduotų kreditų skaičius ženkliai sumažėjo. Taip nutiko dėl griežtesnių sąlygų.

Kreditai visiems nuo šiol siūlomi su mažesnėmis palūkanomis.

Jeigu vis dėlto toliau bandote skolintis internetu, tai ekspertai pataria neskubėti rinktis atsitiktinių pasiūlymų, neįvertinus nustatytos metinės palūkanų normos. Mat, paskubomis dažniausiai paimamos tokios paskolos, kurioms taikomos beprotiškai didelės palūkanos. Turite žinoti, kad pernai įsigaliojo reikalavimas, nurodantis kredito įstaigoms nuleisti metines palūkanas. Kai kurios nuleido iki reikalaujamos ribos, o kitos – nuleido dar labiau nei reikėjo. Būtent dėl to dabar siūloma kruopščiau peržiūrėti visus rinkoje esamus pasiūlymus, nes tikrai galima pasiskolinti itin pigiai.

Kas liečia kreditus, kuriuos bando imti nedirbantys asmenys, tai vertėtų akcentuoti, kad Lietuvos bankas kartu su vyriausybe jau seniai yra priėmę nutarimą, jog bedarbiams jokios paskolos nebūtų išduodamos. Tai reiškia, kad paskolos visiems bedarbiams asmenims negali būti išduodamos jokiais būdais. Taip pat draudžiama netgi reklamuoti tokius kreditus.

Dabar kreditai visiems siūlomi ir su gana ilgu įmokų mokėjimo grafiku.

Finansų ekspertai pataria skolintis ilgesniems laikotarpiams, nes tokiu būdu išvengiama didelių mėnesių įmokų. Jeigu jūs pasirinksite kelių metų skolos grąžinimo periodą, tai tikėtina, kad kiekvieną mėnesį mokėsite gana mažas įmokas. Žinoma, viskas priklausys nuo metinės palūkanų normos bei pasiskolintos sumos. Tad, jeigu jūs norite pasiskolinti pinigų internetu ir norite, kad vėliau tą skolą būtų lengva grąžinti, tai tuomet rinkitės kuo ilgesnį įmokų mokėjimo grafiką bei mažiausias palūkanas siūlantį kredito teikėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *