Kreditai ir kiti būdai gauti pinigų

rasytojas avataras

Posted on :

kreditaiPinigai valdo mūsų gyvenimus. Deja, tai taikytina vis daugiau ir daugiau žmonių, ypač miestiečių, kurie yra tapę savo aplinkos savotiškais įkaitais – jiems visada reikia automobilio, gerų telefonų, vakarėlių ir kultūrinių renginių. Visa tai negailestingai valgo piniginių turinį, todėl kreditai yra viena iš reikalingiausių paslaugų viduriniam miestiečiui.

Kaip neįkristi į kreditų liūną?

Kai pinigų akivaizdžiai trūksta, greitieji kreditai yra mažiausiai skausminga priemonė. Juk amžinai nesiskolinsite iš giminaičių – prarasite jų pasitikėjimą ir susigadinsite santykius.

Kaip gauti papildomų pajamų be kreditų? Ar yra tokių galimybių?

Yra trys galimybės – užsidirbti papildomai, atsikratyti nereikalingų daiktų ir taupyti.

Užsidirbti papildomai yra lengvesnis būdas gauti pajamų. Tiesiog po darbo laisvalaikį reiktų išnaudoti tam tikriems pomėgiams, kurie gali atnešti papildomas pajamas. Sakykime, mokate megzti. Kodėl nenumezgate 5 kepurėlių vaikams ir neparduodate jų per interneto skelbimus arba specifinius portalus, Facebook socialinį tinklą ir t.t.? Juk tai puikus būdas užsidirbti papildomą eurą už tai, ką veikiate vakarais žiūrėdami televizorių. Prižiūrėti kaimynų vaikus taip pat nėra sunkus darbas. Kaip ir sutvarkyti namus už atlygį.

Antras būdas išvengti dažno kreditų naudojimo – atsikratyti nereikalingų daiktų. Labai daug lietuvių turi tiesiog neįtikėtiną savybę kaupti daiktus ateičiai – „gal dar pravers“. Praeina keleri metai, o ateičiai saugotas rūbas tampa per ankštas, patalynės komplektas taip ir neišvyniojamas iš pakuotės, o vaikiškas paspirtukas tik užima vietą rūsyje, nors jau nebėra, kas juo važinėtų… Visus šiuos ir panašius daiktus galima parduoti. Aišku, skaudančia širdimi, tačiau tai papildomi pinigai, kuriuos galite leisti čia ir dabar, o ne kažkada ateityje.

Trečiasis būdas – pats sunkiausias, reikalaujantis valios ir gyvenimo būdo pasikeitimų. Daug išleidžiate elektrai? Eikite miegoti valanda anksčiau, nei esate įpratę. Nuolatos ieškokite galimybių apsirūpinti konservuotomis daržovėmis ir vaisiais bei uogomis – taip gerokai sumažinsite savo išlaidas maistui, ypač pavasarį, kai švieži produktai yra pakankamai brangūs. Atsisakykite kai kurių žalingų įpročių – rūkymo, alkoholio. Tai itin sunku, todėl kreditai imami dažniau, nei bandoma kažko atsisakyti ir taip sutaupyti. Apsipirkimui skirkite daugiau laiko, kad galėtumėte susižymėti visas reikalingas nuolaidas ir akcijas. Būdų sutaupyti yra šimtai, tad galite pradėti nuo paprasčiausių.

Nesakome, kad kreditai yra blogis, tačiau prieš juos paimdami, pagalvokite, ar to buvo galima išvengti.

Įrašo “Kreditai ir kiti būdai gauti pinigų” komentarų : 1

  1. Diana avataras

    viskas gražiai pateikta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai