Kompiuterinės kasos sistemos: pinigines operacijas atlikite greitai ir efektyviai

rasytojas avataras

Posted on :
,

Kompiuterinės kasos sistemos, dažnai sutinkamos trumpesniu pavadinimu POS sistemos – tokie terminai, kurie mažiau pažįstami parduotuvių, kavinių, restoranų klientams, tačiau puikiai pažįstami šio verslo savininkams. Dirbant fizinėse prekybos vietose, kur atsiskaitymas vyksta tiesiogiai kontaktuojant su klientu, POS sistemos labai stipriai palengvina darbą. Todėl verslininkai neabejodami investuoja į kompiuterinės kasos sistemas, kurios užtikrina patogų būdą įvairiems piniginiams atsiskaitymams ir kitoms piniginėms operacijoms.

POS sistemos – tai jau gerai žinomi kasos aparatai, reikalingi atlikti įvairias pinigines operacijas. Nuo paprastų elektroninių kasos aparatų jie skiriasi tuo, jog sklandžiai suderina paprasto kasos aparato ir kompiuterio veiklą. Tai reiškia, jog POS sistemos yra gerokai lankstesnės ir efektyviau prisiderina prie pačių įvairiausių klientų poreikių.

Jeigu vis dar abejojate POS sistemų nauda ir darbo efektyvumu, pateiksime funkcijų sąrašą, kurias gali suteikti kompiuterinės kasos sistemos:

  • Įmanomos visos kasos funkcijos. Tai labai efektyvu ir greita. Be to,  labai patogu, jeigu ateityje jūsų verslo srityje prireiks kažkokių papildomų funkcijų. Nereiks pirkti kitos POS sistemos, tiesiog užteks įdiegti papildomas funkcijas.
  • Įmanomos nuolaidos. Su POS sistema labai paprasta ir patogu administruoti visas įmanomas nuolaidų sistemas. Profesionaliai sukonfigūruotas aparatas tiesiog nuskenuoja kortetes ir automatiškai nuolaidas pritaiko.
  • Sąskaitos faktūros.   Dirbdami su POS sistemomis lengvai galėsite perduoti sąskaitas faktūras savo buhalterijos sistemai. Taip nekils jokių kliūčių tuoj pat tas sąskaitas atspausdinti klientams.
  • Visai nebūtinas interneto ryšys. Klaidingai manoma, jog POS kasos sistemos gali veikti tik esant interneto ryšiui. Skubame paneigti šią nuostatą. Net nesant internetui kasos aparatu galima naudotis ir visos jo funkcijos veikia be priekaištų.

Jeigu vis dėlto nusprendėte įsidiegti POS sistemą, pasidomėkite bendrovėmis, kurios siūlo jų pardavimą, įrengimą ir aptarnavimą. Nors kompiuterinės sistemos darbas ir atliekamos funkcijos išties apima platų spektrą, jų įsigijimui ir įdiegimui jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Dažniausiai užtenka, kad įmonėje be trikdžių veiktų telefono linija. Jums tereiks užpildyti prašymą, pasirašyti sutartį ir POS sistema savo parduotuvėje, kavinėje ar restorane jau galėsite džiaugti po kelių dienų.

Tikriausiai ne vienam jūsų kyla klausimas: kiek kainuoja POS sistemos? Jų kaina labai priklauso nuo poreikių, norimų įdiegti operacijų ir šios sistemos įdiegimo bendrovės kainų politikos. Todėl, renkantis tiekėjus, neverta skubėti. Paanalizuokite keletą variantų ir išsirinkite tokius partnerius, kurie pasiūlys ne tik patrauklią kainą, bet ir pademonstruos ilgametę patirtį šioje srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *