Komercinės patalpos Vilniuje. Kaip pasirinkti?

rasytojas avataras

Posted on :

Komercinių patalpų pasirinkimas – svarbus žingsnis kiekvienam augančiam verslui. Tinkamai išsirinktos komercinės patalpos Vilniuje ar kituose miestuose gali sėkmingai prisidėti prie jūsų verslo plėtros. O štai neapgalvotai pasirinktos patalpos gali ne tik apkrauti jus dideliais nuomos mokesčiais, bet ir tarsi užgniaužti visą verslą ir jo esmę.

Tam, kad komercinės patalpos Vilniuje suteiktų jums pačius didžiausius privalumus, verta pagalvoti apie jų:

  • Vietovę. Pavyzdžiui, jeigu nauji butai Baltupiuose bus strategiškai patogūs gyventojams, tai dar nereiškia, kad tokiame rajone puikiai klestės bet kokio verslo nišos. Renkantis verslo patalpas, pirmiausia reikia galvoti tik apie įmonės veiklą ir patogumą būsimiems klientams, o ne tik sau. Renkantis komercines patalpas, atkreipkite dėmesį, kad jos būtų ne tik patogiai privažiuojamos klientams, bet galbūt ir būtų netoli jums svarbių tiekėjų. Smulkieji verslai, pavyzdžiui, kirpyklos turėtų būti patogiausios pėstiesiems ir vairuotojams ir nestovėti atokiuose rajonų užkampiuose. O pramoninio verslo patalpos jau gali būti ir kiek atokiau nuo miesto centro. Tolimesnės vietos paprastai yra pigesnės nuomos atžvilgiu, bet ne visada tinkamos visoms verslo sritims.
  • Nuomos sutartį. Puiku, jeigu turite galimybę nusipirkti komercines patalpas, bet dažnas nuosavo verslo naujokas pradeda nuo patalpų nuomos. Komercinės patalpos Vilniuje paprastai nuomojamos per agentūras ir renkantis jas, verta atidžiai išstudijuoti kokios sąlygos jums bus pasiūlytos. Būtinai atkreipkite dėmesį, kuriam laikui pasirašysite sutartį ir kas gresia nutraukus ją ankščiau laiko.
  • Patalpų „augimo“ potencialą. Galvodami apie šiandieną, nepamirškite ir rytojaus. Pagalvokite, kas jūsų verslo gali laukti po 5 ar 10 metų. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinktos komercinės patalpos turi pakankamai vietos plėtrai, kad ateityje jums netektų ieškoti naujo objekto. Galbūt čia pat galėsite įsigyti daugiau kabinetų?
  • Interjerą. Ne tik nauji butai Baltupiuose ir kituose Vilniaus rajonuose bus gražiausi tik su tinkamai įrengtu interjeru. Lygiai taip pat ir bet kokios komercinės patalpos turėtų būti jaukios bei su skoningomis, jūsų verslą atitinkančiomis, interjero detalėmis. Jeigu patalpose esantis interjeras jūsų netenkina, aptarkite su nuomotoju, ar yra galimybė jį atnaujinti. Jei taip, iš kokių kaštų tai bus atlikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai