Koks turinys yra „draugiškas“ SEO?

rasytojas avataras

Posakį, kad svetainės turinys turi būti „draugiškas“ Seo pastaruoju metu galima išgirsti vis dažniau. Į tai orientuojamos ir seo paslaugos, nes, kaip žinia, norint optimizuoti svetainę pakankamai dėmesio reikia skirti ir jos turiniui. Na, o kaip tai įgyvendinama praktiškai ir koks turinys yra „draugiškas“ Seo, verta žinoti kiekvienam.

Raktiniai žodžiai – raktas į svetainės atpažinimą

Svetainės turinyje naudojami raktažodžiai yra pagrindinis kriterijus, pagal kurį Google nustato kokios tematikos yra svetainė. Dažniausiai kuriant svetainės turinį raktiniai žodžiai panaudojami savaime. Tačiau kai teikiamos profesionalios seo paslaugos ir tikslingiausi raktažodžiai nustatomi atlikus išsamią analizę, svetainės turinį kartais reikia koreguoti, kad būtų įtraukti geriausiai tinkantys raktiniai žodžiai.

Išsamus turinys nuo…iki

Google aukštai nevertins svetainės, kurios turinį sudaro vos dvi pastraipos. Tuo tarpu išsamus, suskirstytas į potemes turinys ne tik bus geriau vertinamas Google algoritmų, bet ir kurs pasitikėjimą bei gerą įspūdį svetainės lankytojų akyse.

Kokybiškas turinys – tai ne vien tekstas

Žinoma, nieko blogo jei svetainės turinį sudaro tekstas su vienu asociatyviu paveikslėliu. Tačiau svetainės turinyje panaudoti daugiau originalių paveikslėlių ar neilgą pagal tematiką tinkamą video (pavyzdžiui, produkto video pristatymą) yra dar naudingiau. Tiesa, tuomet reikia skirti daug dėmesio, kad šių formatų medžiaga svetainėje būtų patalpinta teisingai. Jei jums teikiamos seo paslaugos, tinkamai patalpinti medžiagą padės tie patys seo specialistai.

Suformatuotas turinys skaitytojams ir Google

Vidinio audito seo paslaugos dažniausiai pradedamos nuo svetainės turinio formato peržiūros. Google aukščiau vertina tas svetainės, kurių turinyje naudojamos Bold ar kitu šriftu išskirtos antraštės. Taip pat dažnai naudojamos Heading1 , Heading2 funkcijos. Tokį turinį ne tik geriau vertina Google, bet ir skaitytojams jis tampa lengviau skaitomas ir aiškesnis.

Tai pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos vertinamas svetainės turinys. Šiuos kriterijus atitinkantis turinys yra „draugiškas“ Seo ir aukštai  vertinamas Google algoritmų. Turint pakankamai žinių, laiko ir įgūdžių svetainės turinį galima kurti ir patiems. Tačiau ne taip ir retai siekiant kokybiško turinio naudojamasi specialistų pagalba. Na, o seo paslaugos taip pat dažniausiai teikiamos bendradarbiaujant su turinio kūrėjais, kurie poreikiui esant koreguoja jau esantį ar kuria naują svetainės turinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *