Koks sužadėtuvių žiedas užtikrina „Taip!“

straipsniai avataras

Posted on :

Sužadėtuvės – neabejotinai vienas svarbiausių gyvenimo įvykių ne tik moterims, bet ir vyrams. Reikia tinkamai pasiruošti šiam žingsniui, o tai kainuoja ne tik nemažai laiko, bet ir daug emocinių resursų. Ne paslaptis, jog ne kiekvienas vyras gali nuspėti savo mylimos moters vizija. O apie tai, kaip turėtų atrodyti jos suzadetuviu ziedas, ko gero, pagalvoja kiekviena dailiosios lyties atstove.

Nuo ko pradėti paieškas?

Juvelyrinių dirbinių pardavėjai puikiai žino, jog dažnai pasitaiko atvejų, kai atėję į parduotuvę vyrai net nenutuokia, koks turi būti suzadetuviu ziedas, kuris tiktu ir patiktu jų išrinktajai. Todėl prieš pradedant apie tai galvoti, pirmiausia reikėtų bent preliminariai sužinoti, kokį dydį nešioja išrinktoji. Juk nėra nieko nuostabesnio, kai pasipiršimo akimirką moterį sužavėtų Jūsų išrinktas suzadetuviu ziedas su deimantu ir jis puikiai tiktų jos piršto dydžiui. Deja, dažnai pasitaiko atvejų, kai vyrų išrinkti žiedai būna per maži ar per dideli, tuomet damoms tenka keliauti pas juvelyrą, keisti dydį ir pirmosiomis džiaugsmo dienomis gyventi be šio papuošalo, nes tuo metu suzadetuviu ziedas tvarkomas pas meistrus.

Kokį žiedą rinktis?

Dar vienas svarbus dalykas, apie kurį reikėtų pagalvoti renkantis žiedą piršlyboms, yra tai, kokie suzadetuviu ziedai siauliuose, o gal suzadetuviu ziedai panevezyje ar kitame mieste, kuriame Jūs gyvenate yra parduodami. Kartais pasitaiko, jog mažesniuose miestuose tokių žiedų pasirinkimas yra mažas, tad parduotuvėje galite tiesiog nerasti tinkamo arba tokio, kuris patiktų Jūsų damai. Suzadetuviu ziedas – labai svarbus papuošalas, kurį greičiausiai moteris dėvės visą likusį gyvenimą, todėl svarbu, jog jis tiktų ir patiktų Jūsų mylimajai. Ir visai nesvarbu suzadetuviu ziedas ant kurios rankos bus nešiojamas, svarbiausia, kad jis džiugintų moterį kiekvieną dieną.

Todėl tam reikėtų žinoti, kokio metalo suzadetuviu ziedas patiktu Jūsų moteriai. Pavyzdžiui, jei Jūsų moteris mėgsta auksą, ko gero, Jums reikėtų apsilankyti juvelyrinėje parduotuvėje, kurioje parduodami auksiniai suzadetviu ziedai. Tuo tarpu jeigu moteris dažniau puošiasi balto aukso ir sidabro dirbiniais, tuomet ir suzadetuviu ziedai balto aukso labiau tiktų. Nes taip papuošalai derėtų vienas prie kito, suzadetuviu ziedas neišsiskirtų, tik papildytų moters stilių. Ir visai nesvarbu, pigus suzadetuviu ziedai ar brangesni parduodami juvelyrinėje, kurioje išsirinkote savo pirkinį, svarbiausia – kad šis žiedas priverstų Jūsų moterį sušukti „Taip“.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *