Kokios yra šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Tikslią sumą įvardinti būtų pakankamai sudėtinga, kadangi ji gali priklausyti nuo daugybės faktorių. Tačiau šis klausimas daugeliui bus tikrai aktualus, juk būtent finansinis aspektas neretai nulemia ir galutinį pasirinkimą. Bet dėl to nerimauti nereikėtų, kadangi šios sistemos yra vertinamos kaip pačios ekonomiškiausios, lyginant su praktiškai bet kuriais kitais įrenginiais. Todėl išlaidauti tikrai neteks. O unikalus veikimo principas leis maksimaliai išnaudoti šilumą ir taip minimalizuoti energijos sąnaudas. Tai reikš, kad ir išleisti tam neteks daug. Tuo labiau, jeigu prie to dar pridėtumėte ir nuosavą saulės elektrinę, kuri generuotų energiją ir patenkintų pilną arba dalinį jos poreikį.

Nuo ko priklauso eksploatacijos išlaidos?

Tai yra pakankamai patikimi įrenginiai, kurie nereikalauja jokios didesnės priežiūros ir gali sėkmingai veikti ne vienerius metus. Tačiau šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos kiekvieną kartą gali kažkiek skirtis priklausomai nuo kelių pagrindinių aspektų. Pirmiausiai, tai būtų būsto dydis ir šilumos poreikiai. Kuo jie didesni, tuo atitinkamai reikės sugeneruoti daugiau šilumos ir tam prireiks daugiau energijos, kas kainuos papildomai. Taip pat ypatingai šaltomis dienomis elektros bus sunaudojama daugiau. Kadangi aplinkos oras bus pakankamai šaltas ir natūraliai jo pašildyti tiek daug nepavyks. Todėl tą neišvengiamai teks daryti pasitelkiant elektrą. Tačiau tokių dienų tikrai nebus daug, tad nerimauti nereikėtų. Kadangi visu kitu laiku išlaidos bus minimalios.

Įrenginys, kuris ne tik atliks savo funkciją, bet ir atsipirks

Nors dažniausiai šildymo sistema reikalinga tam, kad būtų generuojama šiluma, tačiau kartais vienas ar kitas pasirinkimas gali duoti ir daugiau naudos. Pavyzdžiui, šilumos siurbliai oras vanduo elektros sąnaudos yra tokios mažos, lyginant su kitomis alternatyvomis, kad per kažkiek laiko vien tik dėl to gali atsipirkti ir visos įrenginio išlaidos. Tuo labiau, kad jis tikrai nėra brangus, o kartais gali būti netgi pigesnis už modernius analogišką funkciją atliekančius gaminius. Taigi, tai bus savotiška investicija, kuri garantuos šilumą už minimalią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *