Kokios kaukės plaukams yra tinkamiausios?

rasytojas avataras

Posted on :

Išvydę praeinančią gatve moterį, kurios ilgus, žvilgančius plaukus plaiksto nenuorama vėjas, pagalvojame, kokiu nuostabiu grožiu ją apdovanojo gamta. Tikriausiai neretai susimąstome, kokios plaukų priežiūros priemonės daro plaukus tokius nuostabiai kerinčius?

Paprastai mes esame įpratę ištrinkti galvą šampūnu ir ištepti plaukus balzamu ar kondicionieriumi. Tai kasdienė, visiškai įprasta plaukų trinkimo procedūra. Bet dažniausiai mūsų plaukams šito neužtenka. Juk einame į sporto salę, lepiname savo kūnus įvairiais kūno kremais, aliejais, darome veido kaukes, gaiviname savo odą, bet apie plaukus neretai pamirštame. Nepakanka plaukus ištrinkti mums tinkamu šampūnu ir užtepti plaukų balzamo. Dažniausiai mūsų plaukams reikia intensyvesnių procedūrų – drėkinimo, maitinimo, glotninimo. Kaukės plaukams – tai geriausias sprendimas nualintiems, sausiems, pažeistiems plaukams. Tai lyg maža, gaivinanti SPA procedūra.

Tad kokios kaukės plaukams yra tinkamiausios? Turbūt pamename tuos nesenus laikus, kai mamos ar močiutės lepindavo savo plaukus naminėmis kaukėmis. Tačiau šiais laikais jau nebūtina krautis ant savęs viso šaldytuve esančio turinio.

Tam yra sukurtos kokybiškos, natūralios, veiksmingos kaukės plaukams. Paprastai tokios kaukės yra praturtintos natūraliais – simondsijų, kanapių, ricinmedžių, avokadų, sezamų, kokosų – aliejais. Kaukėse esančios veikliosios medžiagos atkuria plauko struktūrą, suteikia plaukams sveiko žvilgesio, netgi skatina plaukų augimą, mažina galiukų skilinėjimą.

Kaukės plaukams yra tinkamiausia priemonė bet kokio tipo plaukams atgaivinti. Tai tarsi pirmoji pagalba dažymų nualintiems, blizgesį praradusiems plaukams. Reguliariai naudojant kaukes, plaukai ima natūraliai blizgėti, tampa visiškai sveiki, švelnūs, glotnūs ir lengvai šukuojami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai