Kokio dydžio vyrišką rankinę vertėtų rinktis?

rasytojas avataras

Rankinė tiek moteriai, tiek vyrui gali tapti labai svarbia stiliaus detale, jeigu ji bus parinkta teisingai. Svarbi ne tik rankinės spalva ar medžiaga, iš kurios ji yra pagaminta, kai kuriais atvejais gali būti svarbus ir jos dydis.

Pastebima, kad vyrų tarpe, mėgstančių nešioti rankines, daugiausiai dėmesio sulaukia odinės rankinės. Tuo tarpu jų dydis nėra itin svarbus – tai daugiau priklauso nuo paties vyro poreikių ir vyriškos rankinės paskirties.

Laisvalaikiui vertėtų rinktis nedidelio dydžio rankinę, kurioje tilptų patys svarbiausi asmeniniai daiktai – raktai, telefonas, piniginė. Tokia rankinė paprastai tinka prie bet kokios aprangos – tiek laisvalaikio rūbų, tiek sportinio kostiumo. Ji yra patogi, todėl nekyla sunkumų pasiimti ją su savimi einant pasivaikščioti ar į kavinę.

Tuo tarpu vyrai, kuriems yra poreikis su savimi turėti kompiuterį ar tam tikrus dokumentus, vertėtų rinktis tokio dydžio krepšį, į kurį tilptų jam reikalingi daiktai. Tokia rankinė skirta labiau verslo tikslams, gali būti skirtingų tipų – nešiojama per petį arba kuprinės tipo. Tokia rankinė puikiai dera prie bet kokios biuro aprangos ar švarko, tiesa laisvalaikiui nėra pats patogiausias pasirinkimas.

Priešingai nei moterims, kurios kone prie kiekvienos aprangos derina vis kitos spalvos ar dydžio rankinę, vyrams svarbu praktiškumas ir kokybė. Todėl pasirinkus tinkamo dydžio bei stiliaus vyrišką rankinę, ją galima nesunkiai priderinti prie didžiosios dalies vyriško garderobo.

Tiesa, net ir vyrai turėtų atkreipti dėmesį į savo ūgį bei sudėjimą ir rankinę vertėtų rinktis proporcingą. Pavyzdžiui, aukštaūgiai turėtų atkreipti dėmesį į rankinės rankenos ilgį, kad ji nebūtų pernelyg trumpa. Ir atvirkščiai – smulkaus sudėjimo ir žemo ūgio vyrams reikėtų vengti masyvių, ilga rankena rankinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *