Kokie yra geriausi siaubo filmai?

rasytojas avataras

Posted on :

Tai yra neabejotinai vienas iš populiariausių filmų žanrų, kurį mėgsta praktiškai visi, nepriklausomai nuo amžiaus. Ir nors pasirinkimas, ką žiūrėti, yra gana platus, tačiau atrasti tikrai gerus filmus kartais gali būti nelengva. Tuo labiau, jog vieniems gali labiau patikti viena juosta, o kiti geriau vertins visai kitą filmą. Todėl ieškant geriausio varianto vertėtų vadovautis daugumos nuomone. Ir ne veltui yra net kelios internetinės svetainės, kur pateikiama filmų klasifikacija atsižvelgiant į žmonių nuomonę juos reitinguojant. Taip galima pasirinkti tikrai neblogą variantą, kuris patiko daugeliui. Būtent tokie filmai ir yra vertinami kaip geriausi, kadangi didžioji dalis lieka jais nenusivylę.

Ko tikėtis iš tokio filmo?

Žiūrint komediją daugelis tikisi smagiai praleisti laiką ir pasijuokti. Tuo tarpu siaubo filmai turėtų sukelti visai kitokius pojūčius. Būtent dėl kurių jie yra tokie mėgstami ir vertinami. Tiesa, net ir šio žanro kino juostos gali būti labai įvairios. Ir skirsis ne tik siužetas, bet ir pats principas bei tai, kaip viskas perteikiama žiūrovui. Todėl kartais geriausia nieko nesitikėti ir neturėti išankstinių lūkesčių, kadangi tuomet tikrai neteks nusivilti. Be to, šie filmai pasižymi netikėtumo faktoriumi. Taigi, nereikėtų nustebti jų staigiais veiksmo šuoliais, kas ir sukelia specifines emocijas bei taip dar labiau įtraukia žiūrovą į visą siužetą.

Ar verta žiūrėti antrą kartą?

Šiuo klausimu žmonės yra susiskirstę į dvi skirtingas puses praktiškai po lygiai. Ir vieni teigia, jog gerą filmą galima žiūrėti daugybę kartų taip kaskart atrandant kažką naujo. O kiti sako, jog tai tik laiko švaistymas ir pakartotinis žiūrėjimas nebus toks įdomus. Kas gali būti itin aktualu, kuomet stebimi siaubo filmai, kadangi būtent jie labiausiai pasižymi netikėtais veiksmo vingiais. Bet tikrai negalima teigi, jog stebint jį antrą kartą bus nuobodu, ypač jeigu tai ne tik veiksmas, bet ir kažkiek psichologijos, ką tenka analizuoti ir taip įsitraukti į siužetą. Taigi, nuspręsti ir atsakyti į šį klausimą turėtų kiekvienas pats sau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *