Kokie baldai yra būtini kiekvienos vonios kambariui?

rasytojas avataras

Posted on :

Vonios kambaryje mes praleidžiame nemažai savo laiko, čia randame atilsį po įtemptos darbo dienos, savaitgaliais ilgesnį laiką pasimėgaujame atsipalaidavimo valandėlėmis. Kad visa tai būtų lengvai pasiekiama, būtina pasirūpinti vidine jos aplinka.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis vonios kambariui baldus?

Vonios baldai yra specifinės paskirties. Juos renkantis pravartu atsižvelgti į vonios kambario dydį, kad jų išmatavimai paskui netaptų rimtu išbandymu dėl galimo savo griozdiškumo. Be to, reikia įvertinti ir tai, iš kokių medžiagų jie pagaminti, nes labai svarbu, kad jie būtų atsparūs drėgmei. Nemažą vaidmenį atlieka ir baldų spalva.

Tiesa, dažniausiai čia būna statomi šviesūs baldai, kadangi į patalpą įprastai nepatenka lauko šviesa, o prie dirbtinės šviesos vis tiek norisi dar daugiau šviesumo. Tačiau nieko blogo neatsitiktų ir tai, jei čia atsirastų ir pilkos, žalios, geltonos ar net juodos spalvos baldai. Svarbu, kad jų spalvos tarpusavyje būtų suderintos ir negadintų bendro vaizdo.

Kokie baldai vonios kambaryje atlieka pagrindinį vaidmenį?

Niekas nenuginčys, jog pagrindinis vaidmuo vonioje atitinka spintelei su praustuvu, kuri gali būti montuojama prie sienos arba pastatoma tiesiai ant grindų. Populiarumu jai nenusileidžia ir vonios spintelė su veidrodžiu. Pastaroji spintelė praverčia tuo, kad ji vienu metu atlieka ir veidrodžio ir vonioje reikalingų kosmetinių ar higienos priemonių laikymo vietos vaidmenį.

Ką geriau pirkti vonios kambariui – atskirus baldus ar baldų komplektą?

Kartais geriau yra pirkti baldų komplektą, bet būna momentų, kad verčiau ir apsirūpinti atskirais baldais. Pastarasis atvejis pasitarnauja tada, jei Jūsų vonios kambarys yra gana mažas ir baldų komplektui jame paprasčiausiai gali pritrūkti vietos. Taip pat neverta galvoti apie vonios baldų komplektą ir tada, jei neturite tam reikiamos galutinės sumos. Tada pavieniui perkant baldus per ilgesnį laiką įmanoma juos visus įsigyti, nelendant kuriam nors bankui į skolas.

Kita vertus, jei nuspręsite pirkti visą vonios baldų komplektą, išlošite dėl to, kad vonios kambaryje be jokių pastangų išlaikysite stiliaus vieningumą, nes visi joje atsidūrę baldai jau iš anksto bus nepriekaištingai suderinti, neužkraunant šios užduoties pirkėjui ant pečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *