Kokia nagų forma yra gražiausia, o kokia praktiškiausia?

rasytojas avataras

Turbūt teko kada nors pagalvoti ir gal nusistebėti,  kad šiais laikais žmonės savo nagams skiria labai daug dėmesio. Ne tik moterys vaikšto su tvarkingai specialisčių sutvarkytais rankų bei kojų nagais, tačiau ir vyrai, kurie taip pat nagus tvarkosi dėl higienos. Nagai – vieta, kuri parodo, kaip save mylime. Tik tvarkingos ir prižiūrėtos rankos skoningą bendrą įvaizdį, o jeigu pati arba pats nemokate jų tvarkytis – tokiu atveju reikia kreiptis į specialistus, kurie teikia šias paslaugas.

Nuėjus pas specialistą pirmiausias klausimas, su kuriuo susiduria klientai, kokios nagų formos yra norima. O kokios galimos? Beveik bet kokios. Šiais labai manikiūrininkei stengiasi suteikti tokias paslaugas, kokių tik nori klientai ir tradicinės apvalios bei kampuotos tikrai nebėra vienintelis pasirinkimas. Visgi, nestandartinės nagų formos yra geras pasirinkimas tik tokiu atveju, kai rankos dekoruojamos kokioms nors šventėms. Paprasčiausiai kasdienai neįprastų formų nagai nėra praktiškas pasirinkimas, kadangi jie gali kliūti ne tik už plaukų, tačiau ir įvairių medžiagų. Štai todėl galvodami apie nagų formas daugiausia turėtumėte skirti patogumui ir tik paskui savo poreikiams bei pirštų pobūdžiui. Juk storesniems ir trumpiems pirštams dažniausiai rekomenduojami ilgi ir siauri nagai, kad patys pirštai atrodytų vizualiai ilgesni, tuo tarpu ilgiems pirštams puikiai tiks ir trumpi, kampuoti, kai kurių vadinami kvadrato formos. Šiuo atveju patarimai dalinsis manikiūrininkės, kurios gali pasakyti, kokia yra natūrali Jūsų nagų forma ir tuo tarpu kokia labiausiai tinka prie Jūsų pirštų. Akivaizdu tik vieną, kad bet kokie kampuoti nebus tokie patogus, kadangi jie aštrūs ir net aptvarkius vistiek labiau kliūva už drabužių nei kad apvalūs.

Taip pat renkantis nagus formą reikia įvertinti ir norimo nago ilgį. Vėlgi, kol vieni dažniausiai nori ilgesnių, kadangi su tokiais geriausiai jaučiasi, tuo tarpu kitiems ilgi nagai atrodo nepraktiška, reikia rinktis trumpus nagučius, kurie taip pat gali būti labai gražūs. Juk šiais nagais manikiūrininkės daro stebuklus ir nagai gali būti gražiausias Jūsų stiliaus akcentas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *