Kokią liemenėlę rinktis vasarai?

rasytojas avataras

Posted on :

Šiltuoju metų laiku vis dažniau nusprendžiame rinktis atvirus drabužius, ir neretais atvejais tenka  pagalvoti apie tai, kokią liemenėlę vertėtų pasirinkti – juk pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos. Taigi, ką vertėtų rinktis vasaros metu?

silikoninė liemenėlėSilikoninės liemenėlės

Tai – vienas geriausių pasirinkimų, nes tokias liemenėles yra galima naudoti net ir tuo atveju, jei drabužiai yra labai atviri. Silikoninė liemenėlė puikiai tiks tuo atveju, jei palaidinė (ar suknelė) yra atvirais pečiais ar nuoga nugara. Galite būti užtikrintos, kad tokia liemenėlė tikrai nebus pastebima.

Liemenėlės permatoma nugara

Toks pasirinkimas nebus tinkamas tuo atveju, jei drabužių nugara atvira, tačiau puikiai tiks tuomet, kada yra dėvimos suknelės ar palaidinės permatoma ar gipiūrine nugara. Galite būti užtikrintos, kad šios liemenėlės juosta tikrai nebus pastebima.

Spenelių lipdukai

Spenelių lipdukus dažniausiai nusprendžia rinktis moterys, kurių krūtinė yra gana nedidelė. Toks sprendimas iš tiesų gali puikiai pasiteisinti tuo atveju, kuomet drabužiai yra itin atviri. Spenelių lipdukai yra vienkartiniai, tačiau jie yra parduodami pakuotėmis, ir kaina tikrai nebus labai didelė.

Liemenėlės juostos

Tokia pasirinkimo galimybė  puikiai pasiteisina tada, kuomet dėvimi drabužiai atvirais pečiais.  Liemenėlės juostos paprastai yra pagamintos iš malonios medžiagos, puikiai priglunda prie kūno ir leidžia jaustis itin patogiai.

Neutralių spalvų liemenėlės

Dar vienas puikus pasirinkimas – tai kūno spalvos liemenėlė, kuri tikrai puikiai tiks praktiškai visais atvejais.  Kūno spalvos liemenėlė tikrai nebus  pastebima per drabužius, ir net tuomet, jei drabužiai bus plonos medžiagos.

Barelifts lipdukai

Barelifts lipdukai nėra naujiena Lietuvoje, tačiau ši prekė visai neseniai įgijo populiarumą mūsų šalyje. Vienkartiniai lipdukai yra klijuojami ant krūtinės ir ją pakelia, jie yra skirti A, B, C krūtinės savininkėms (lipdukus galima išsikirpti pagal punktyrines linijas).

Taigi, rinktis tikrai turime iš ko, todėl pasidairykite, ką siūlo skirtingos specializuotos parduotuvėse, ir, tikėtina, kad labai greitai galėsite atrasti patį tinkamiausią sprendimą, o jei kiltų klausimų – pasikonsultuokite su pardavėjais, nes jie tikra visada gali padėti pasirinkti patį tinkamiausią variantą.

Atsakymai į “Kokią liemenėlę rinktis vasarai?”: 2

  1. Apatiniai internetu avataras
    Apatiniai internetu

    Nu gal ir reiks apsiprekinti ka cia siulo 😀

  2. Audiniai avataras

    Geriausia sintetinę, kad priliptų prie kūno. O jei rimtai natūralaus pluošto drabužių paklausa didėja. Jų ir taisymas pavyzdžiui prairus siūlei lengvesnis. Skubus sprendimas dažniausiai neatsiperka, todėl renkantis reikia gerai apgalvoti. Nors sintetinio audinio skalbimas ir valymas paprastesnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *