Kokį trikojį pasirinkti?

rasytojas avataras

Posted on :

Jei kažkada dideliu dalyku buvo asmenukių lazdų atsiradimas, tai šiuo metu pardavimų augimą išgyvena trikojai. Ypač skirti telefonams. Šiais laikais, kai visur dominuoja vaizdinis turinys, ypač padidėjo jį kuriančių asmenų skaičius. Vaizdo įrašus kuria ir internete talpina visi – nuo vaikų iki senolių. Socialiniai tinklai diktuoja madas, prie kurių prisitaikyti turi ir gamintojai.

Jei anksčiau trikojai buvo gaminami išskirtinai tik fotoaparatams, tai dabar vis daugiau gamintojų imasi mažųjų trikojų gamybos. Šie skirti mobiliesiems telefonams ir turi tokių savybių, kuriomis klasikiniai trikojai pasigirti negali.

Viena tokių savybių, kurią turi trikojis telefonui, tai kai kurių trikojų galimybė Bluetooth ryšiu susisieti su telefonu ir daryti nuotraukas per atstumą. Tai reiškia, kad galite įstatyti telefono į trikojo laikiklį ir specialaus su trikoju parduodamo pultelio dėka per atstumą daryti nuotraukas.

Dar viena išskirtinė funkcija – lanksčios trikojo kojos. Kai kurie trikojai turi tokias kojas, kurias galima apvynioti aplink bet kokį paviršių. Pavyzdžiui, jei kuriate turinį lauke, trikojį apsukdami jo kojas galite pakabinti net ir ant medžio šakos. Arba, lanksčių kojų dėka, pastatyti jį netgi ir ant nelygaus paviršiaus bei lankstant kojas vis tiek išgauti tiesų vaizdą kameroje.

Dar viena svarbi trikojų savybė – kompaktiškumas. Vis daugiau trikojų gaminami itin kompaktiški. Vos keliolikos centimetrų ilgio surinktą trikojį lengva transportuoti be jokių papildomų krepšių – paprasčiausiai įsidedant jį į kuprinę arba kišenę.

Visgi, jei jums reikalingas toks trikojis, kuris laikytų fotoaparatą, geriausia rinktis iš aukštų trikojų metalinėmis kojomis. Labai svarbu atsižvelgti į trikojo išlaikomą maksimalų svorį. Juk nesinorėtų, kad uždėjus 2kg svorio fotoaparatą šis nuvirstų kartu su visu trikoju. Tad į šį dalyką perkant trikojį labai svarbu atkreipti dėmesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai