Kodėl šiandien vis labiau populiarėjantis reiškinys tampa krūtų didinimas?

rasytojas avataras

Posted on :

Kodėl šiandien vis labiau populiarėjantis reiškinys tampa krūtų didinimas? Krūtys nuo neatmenamų laikų yra laikomos vienu iš svarbiausių moteriškumo simbolių, todėl visiški natūralu, kad krūtų didinimas ir šiandien susilaukia tiek daug dėmesio.

Dar senovės laikais krūtinės didinimas įvairiomis priemonėmis būdavo gana populiarus reiškinys, vis dėl to tai dažniausiai būdavo daroma drabužių ir kitų priedų pagalba. Tik atsiradę krūtų implantai suteikė galimybę moterims įgauti norimas krūtų formas ne imituojant krūtis, o iš tiesų jas pakoreguojant iki norimo dydžio.

Plastikos chirurgas Dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinės svetainės galerijoje dalijasi nuotraukomis prieš iš po krūtų didinimo operaciją: https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/

Nuotraukose, galime pamatyti, kad dažnais atvejais krūtų didinimas buvo atliktas ne siekiant iššaukiančio rezultato, o greičiau norint bent minimaliai išpildyti moteriškumo simbolį – krūtis. Plastikos chirurgas dr. Kęstutis Maslauskas teigia, kad didžioji dauguma pacienčių – tai tiesiog visiškai krūtų neturinčios, arba minimalų liemenėlės dydį nešiojančios moterys, kurioms krūtų didinimas implantais suteikia galimybę gauti tai, kas paprastai priklauso visoms moterims. Todėl nevertėtų kritikuoti tokių sprendimų. Vis dėlto dažniausiai  krūtų didinimo operacija dažniausiai būna kritikuojama tų moterų, kurios šiaip jau turi normalaus ar net didesnio dydžio krūtis, todėl niekada nebuvus krūtų neturinčios moters vietoje, labai sunku suprasti ką ji jaučia ir išgyvena.

Krūtų didinimas implantais šiuo metu yra viena populiariausių plastinių operacijų pasaulyje, tai pakankamai saugus ir efektyvus būdas sukurti moteriškas kūno formas tada, kai natūraliai gamta tuo neapdovanoja. Krūtų implantai tapo tikru išsigelbėjimu moterims visose pasaulio šalyse, nes naujos kartos implantai atrodo pakankamai natūraliai ir tinkamai atlikus operaciją sukuria nesiskiriantį nuo natūralių krūtų vaizdą.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ taip pat dalijasi visa detalia informacija apie krūtų didinimo operaciją  – ką būtina žinoti prieš ir po operaciją, kaip jai tinkamai pasiruošti ir kaip elgtis pooperaciniu periodu, kad kaip įmanoma labiau sumažinti bet kokią riziką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai