Kodėl nosies operacija vis labiau populiarėjanti paslauga grožio pasaulyje?

rasytojas avataras

Posted on :

Nosies operacija, dar vadinama rinoplastika, vis labiau tampa populiari ne tik užsienio šalyse, ypač pietuose, kur moterys masiškai nori pašalinti nosies kuprelę, bet ir pas mus. Nosies korekcija dabar domina vis daugiau mūsų tautiečių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių, ryžtasi gulti ant operacinio stalo tam, kad jiems būtų atlikta rinoplastika.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija/ pateikia visą reikalingą informaciją, ką reikia žinoti ruošiantis nosies operacijai, kaip tinkamai pasiruošti operacijai, kaip elgtis po jos, kad atlikta rinoplastika išvengtų komplikacijų ir užtikrintų geriausią įmanomą rezultatą.

Dalis pacientų nori pašalinti nosies kuprelę, to dėl skuba atverti plastikos chirurgo kabineto duris, tačiau nereikia pamiršti, kad dalis pacientų kreipiasi ir dėl kitokių priežasčių. Nosies plastinė operacija dažnai atliekama ir tada, kai pacientams reikia pakoreguoti nosies galą, pataisyti nelygią nosies formą ir pan.

Dar viena labai svarbi priežastis, kodėl pacientai kreipiasi į plastikos chirurgą – tai nosies pertvaros operacija, kai dėl netaisyklingos nosies pertvaros žmogui apsunkinta kvėpavimo funkcija. Nosies pertvaros operacija  – tai iš tiesų labai sveikatai naudinga operacijas, po kurios pacientai vėl atgauna normalias kvėpavimo funkcijas. Nosies pertvaros operacija gali būti reikalinga po įvairių traumų ir kitokių išorinių priežasčių, taip pat dėl įgimtos žmogaus fiziologijos.

Plastikos chirurgas dr. Kęstutis Maslauskas savo interneto svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija/ dalijasi nuotraukomis, kaip pacientai atrodė prieš ir po to, kai jiems buvo atlikta nosies korekcija.

Šiandien galime pasidžiaugti, kad nosies korekcija leidžia ne tik ištaisyti išorines nosies deformacijas, bet ir suteikia galimybę mėgautis kvėpavimo funkcija be apsunkinimo. Nosies plastinė operacija gali suteikti naują gyvenimo kokybę, jei tik su plastikos chirurgu, kuris jums atliks plastinę nosies operaciją aptarsite visus lūkesčius, smulkmenas ir laikysitės visų gydytojo nurodymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *