Klausimai, kuriuos svarbu aptarti su chirurgu prieš krūtų didinimo operaciją

rasytojas avataras

Posted on :

Prieš krūtų didinimo operaciją turėtumėte pasikonsultuoti su pasirinktu plastikos chirurgu. Geriau iš anksto pasiruošti klausimus, kuriuos ketinate jam užduoti.

Pirmiausia reikia pasidomėti chirurgo išsilavinimu, kvalifikacija ir patirtimi, jei to nepadarėte anksčiau. Taip pat verta išsiaiškinti gydytojo specializaciją, kiek krūtų didinimo operacijų jis atlieka per metus, koks komplikacijų procentas.

Chirurgija, net ir minimaliai invazinė, visada yra gana įtempta tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tačiau gaunant, pakankamai informacijos iš gydytojo apie būsimą operaciją yra tai, kas gali žymiai sumažinti stresą ir nerimą https://gpklinika.lt/krutu-didinimas/.

Svarbiausi klausimai, kuriuos reikia aptarti su gydytoju prieš operaciją:

  • Kokia būsimos chirurginės intervencijos esmė?

Pacientui nereikia žinoti absoliučiai visų būsimos operacijos subtilybių. Tačiau suprasti jo esmę, paskyrimo priežastis, įgyvendinimo specifiką, reikėtų. Todėl nedvejodami užduokite chirurgui klausimų apie tai, paprašykite paaiškinimo ir patikslinimo, jei kas nors lieka neaišku.

  • Kiek laiko truks operacija?

Supratimas, kiek užtruks operacija, padės tiek pacientui, tiek jo šeimai ir draugams. Tuo pačiu metu visada geriau palikti tikimybę, kad operacija truks šiek tiek ilgiau nei planuota, ir dėl to nepanikuoti.

  • Kokie chirurginės intervencijos metodai bus naudojami?

Tą pačią operaciją galima atlikti įvairiais būdais, naudojant skirtingas technologijas ir priemones. Gydytojas visa tai parenka iš anksto, atsižvelgdamas į paciento ypatybes, poreikius ir pageidavimus.

  • Kaip elgtis prieš operaciją?

Tai labai svarbus klausimas, nes pasiruošimo operacijai reikalavimų laikymasis yra glaudžiai susijęs su tuo, kaip ji bus sėkminga.

  • Kokia anestezija bus naudojama?

Chirurgijos klinikoje turėtų būti įmanoma atlikti visas esamas anestezijos rūšis – nuo ​​vietinės anestezijos iki kombinuotos intubacinės anestezijos.

• Kokios komplikacijos gali atsirasti po operacijos?

Prieš operaciją aptarkite su gydytoju komplikacijų tikimybę.

Aukštos kvalifikacijos ir patyrę chirurgai, turintys galimybę dirbti operacinėse, aprūpintos naujausiomis technologijomis, operacijas atlieka greitai, efektyviai ir, svarbiausia, minimaliai traumuodami pacientą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai