Kiliminės dangos valymas – kada verta pasitelkti profesionalus?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Kiliminė danga suteikia daugiau komforto nei paprastos grindys, bet kartu ir reikalauja daugiau priežiūros. Ant jos lengvai nusėda dulkės, įsigeria netyčia išpilta kava ar vynas, nuo įsisenėjusių nešvarumų atsiranda blogas kvapas. Ilgainiui kilimas nuo dėvėjimosi praranda savo spalvą. Vis tik šiais laikais profesionaliai atliktas kiliminės dangos valymas naikina visus nešvarumus, todėl galima nevengti kilimų nei namuose, nei biuruose ir mėgautis jų teikiamu jaukumu.

Kada kiliminės dangos valymą geriau patikėti profesionalams?

1.      Kai kilimai užima didelį plotą

Kai kilimai užima didelį plotą net ir kasdieninė jų priežiūra atima daug laiko, todėl verta pagalvoti apie valymo įmonę, kuri ne tik išvalys kilimus, bet ir kitas erdves.

2.      Kai ant kilimų matosi įsisenėję dėmės

Kartais žmonės išpuošia savo namus prabangiais kilimais, tačiau ilgainiui ant jų atsiranda dėmių nuo netyčia nukritusio maisto, vyno ar kavos lašo. Jeigu ant kilimo yra panašių dėmių, nedelsdami atiduokite jį į profesionalų rankas, kurie parinks tinkamas priemones įsisenėjusioms dėmėms naikinti.

3.      Kai reikalingas kiliminės dangos valymas cheminiu būdu

Kelis kartus per metus namuose ar biuruose naudojamus kilimus vertėtų išvalyti cheminiu būdu. Tai užtikrintų, kad juose nesiveis erkutės, įvairios bakterijos, pelėsis. Cheminis kiliminės dangos valymas taip pat naikina nemalonų kvapą, senas dėmes. Jeigu jūsų biure, viešbutyje ar kitoje viešoje erdvėje yra kilimų, nepamirškite retkarčiais juos išvalyti cheminiu būdu ir taip užkirsti kelią ant jų daugintis ligų sukėlėjams.

Jeigu ieškote valymo įmonės, kuri profesionaliai atlieka kiliminės dangos valymą, kreipkitės į „EVP PROJEKTAI“. Darbuotojai nepriekaištingai atliks reikiamus darbus, o jūs džiaugsitės kilimais, kurie atrodys naujesni.

Kilimų valymas namuose

Tikriausiai žinote, kaip valyti kilimus namuose dulkių siurbliu. Tai puikus būdas kasdieninei jų priežiūrai, tačiau, ką daryti atsiradus nemaloniam kvapui? Namų sąlygomis galite pabandyti panaikinti nemalonų kvapą taip: užberkite ant kilimo valgomosios sodos ir palikite jį nakčiai. Ryte nusiurbkite sodos likučius dulkių siurbliu.

Jeigu kiliminės dangos valymas kelia per daug rūpesčių, patikėkite šį darbą „EVP PROJEKTAI“ patyrusiai komandai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *