Kiemo vartai ir vartų gamyba

rasytojas avataras

Posted on :
,

Kiekvienas kiemas yra unikalus, todėl MB „Juosteela” pateikia individualius ir praktiškus sprendimus, kurie atitinka klientų poreikius ir išskirtinį stilių.

Tvoros ar vartų gamyba prasideda ne nuo gamybos, o nuo poreikių išsiaiškinimo. Svarbios yra visos detalės, t. y. kokios tvoros norite, koks teritorijos išplanavimas, bei kiek vietos turite patiems vartams. Svarbu įsiklausyti ir pateikti geriausią įmanomą pasiūlymą.

Individualus dizainas: nuo klasikos iki inovacijų

Kiemo vartai gali būti apipavidalinti labai įvairiai, pradedant klasikiniais dekoratyviniais raštais ir baigiant moderniais lazeriu išpjaustytų ornametų raštais. Vartų gamyba gali apimti labai daug skirtingų stilių. Mes siūlome įvairias galimybes, įskaitant skardinius žaliuzi tipo vartus, tinklinius ar polisadinius vartus, kurie ne tik suteikia saugumo, bet ir prideda išskirtinio stiliaus jūsų kiemui.

Kiemo vartai gali būti derinami prie tvoros stiliaus, o gali būti visiškai kitokie nei tvora. Čia nėra vienos taisyklės, svarbu pasirinkti būtent tai, kas patinka Jums. Vartų gamyba gali būti netgi su Jūsų sugalvotu raštu, kurį galima išpjaustyti lazeriu. Tokiu būdu Jūsų kiemo vartai bus vienetiniai ir išskirtiniai. Taigi neapsiribokite tik matytais šablonais, nes vartų gamyba gali būti labai įvairi.

Stumdomi ir dvivėriai kiemo vartai

  • Stumdomi kiemo vartai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori turėti daugiau vietos kieme arba kaip tik turi jos ribotai.
  • Dvivėriai kiemo vartai yra tradicinis sprendimas, tinkantis siauresniems ir ilgesniems kiemams, kadangi reikia vietos vartams atidaryti.

Jei turite pakankamai vietos, rekomenduojame įsirengti ir vartelius. Varteliai suteikia patogumo, kadangi įeiti ir išeiti iš kiemo, nereikia atidaryto pagrindinių vartų. Jų stilius derinamas prie tvoros bei vartų dizaino.

Automatiniai vartai

Automatiniai vartai yra neatsiejama šiuolaikinių vartų dalis. Kadangi juos galima atidaryti nuotoliniu būdu, o tai suteikia labai daug patogumo. Tai be galo praktiškas sprendimas Jums ir jūsų kiemui. Tačiau rinktis automatiką nėra privaloma, jei Jūs norite tradicinių vartų be automatikos, mes juos pagaminsime.

Kokybė ir garantija

Visus darbus nuo poreikių išsiaiškinimo, projektavimo, gamybos ir montavimo atliekame patys. Užtikriname aukštą kokybę, ilgaamžiškumą ir suteikiame garantiją. Įrengiame ne tik vartų automatiką, bet ir papildomus gaminius bei paslaugas, kaip pašto dėžutės ar domofono montavimas.

Jei visgi Jums reikalingi kiemo vartai ir tvora, tačiau trūksta informacijos kaip ir ką daryti bei nuo ko pradėti, rinkitės šios srities ekspertus, kurie Jums padės. Visas paslaugas gauti vienoje vietoje yra tikras privalumas, kadangi suderinus projektą, belieka laukti jo įgyvendinimo.

Jeigu ieškote tvirtų ir patikimų kiemo vartų, susisiekite su mumis jau šiandien!

Vartų gamyba ir kiti metalo gaminiai – MB „Juosteela”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai