Kiekviena gitara turi būti įsigyjama iš patikimų rankų

straipsniai avataras

Posted on :

Svajojantiems išmokti groti kažkokiu muzikos instrumentu dažniausiai kyla mintys apie gitaros pamokas. Tačiau labiausiai klausimų kyla tuomet, kai tenka rinktis instrumentą. Juk gitarų yra įvairių ir pradedantiems vis tiek teks išmokti groti kiekviena jų. Tiek klasikinė gitara, tiek akustinė, tiek ir elektrinė  reikalauja daug dėmesio ir pastangų mokantis. Pabrėžiama, kad pamokos eitųsi sklandžiau, jeigu toks muzikos instrumentas būtų perkamas atsakingai. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jokiu būdu pradedantiems muzikantams nevalia dairytis į naudotų gitarų asortimentą, kurį pateikia privatūs asmenys. Naujokams ir visiškai nieko nesuprantantiems apie gitarų skambesį būtina rinktis tik naujus muzikos instrumentus.

Perkantiems gitaras svarbu kuo plačiau pasidomėti jų įsigijimo subtilybėmis. Naujokams reikėtų iš pradžių pasižiūrėti kurios gitaros yra skirtos jų norimam muzikos žanrui groti. Paprastai kalbant, klasikinės gitaros skirtos vienam muzikos žanrui, klasikinės – kitam ir t.t. Išsiaiškinus visus poreikius, liks tik ieškoti vietų, kur šie muzikos instrumentai būtų parduodami geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Ne paslaptis, kad internetu tokius muzikos instrumentus galima įsigyti pigiai, tačiau kiek išleisite jūs – priklausys tik nuo jūsų. Turite suprasti, kad vienur gitaros siūlomos mažesnėmis kainomis, o kitur jos yra mažesnės dėl prastos kokybės. Tad, naujokams svarbu suprasti, kad pats pirmas instrumentas turi būti kuo aukštesnės kokybės, jog jį būtų galima naudoti ilgą laiką. Juk nenorite pamokų metu tiesiog leisit didžiulių sumų instrumentų įsigijimui?

Naudotas gitaras perkantys asmenys daro didelę klaidą, nes vis dėlto – tokie muzikos instrumentai nepateisina lūkesčių. Vos tik gavus naudotą gitarą, pamatysite, kad ji skamba prastai. Taipogi stygos gali būti sutrūkinėjusios. Juks neorite įsigyti tokio instrumento, kurio naudojimo laikas bus labai ribotas? Patariama dairytis į tas muzikos prekių parduotuves, kurios turi didžiausią asortimentą ir kurios veikia ilgą laiką.

Internete galite aptikti tokias el. parduotuves, kurios muzikos instrumentais internetu prekiauja jau daugelį metų. Štai tokius pardavėjus būtina rinktis bet kokiu atveju. Tokiose vietose aukščiausia instrumentų kokybė yra garantuota, o jeigu ir pasitaikys kažkokia brokuota gitara, tai ją greitai galėsite pakeisti nauja ar tiesiog atgauti pinigus. Pabrėžiama, kad tokios didžiausios muzikos prekių el. parduotuvės dažniausiai suteikia galimybę klientams atvykti į vietą ir ten pirkti norimas gitaras ar kitus instrumentus. Aišku, niuansas tas, kad tokios parduotuvės įsikūrusios viename mieste t.y. jeigu esate iš toli, tai vargu ar jums bus kokia nauda vykti į vietą, jeigu keliauti teks daugiau nei šimtą kilometrų.

Elektroninėje erdvėje gitaras įsigyti yra labai paprasta ir patogu, o svarbiausia – tinkamai pasirinkus, neriekia baimintis dėl pinigų saugumo. Jeigu muzikos instrumentus perkate iš el. parduotuvių, kurios jau daugelį metų žinomos ne vienam muzikantui, tuomet dėl nieko nerimauti nereikės. Bet, jeigu ketinate gitarą pirkti iš fizinio asmens, kurio pasiūlymą radote skelbimų portale, socialiniuose tinkluose ar kažkokiame uždarame interneto forume, tuomet nesate garantuoti, kad viskas klostysis kaip iš pypkės. Būna apgavysčių, kuomet pinginiai paimami, o pirkėjui taip niekas ir nepristatoma. Tad, jeigu jums reikalinga kokybiška akustinė gitara, tai jos ieškokite populiariausiose el. parduotuvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *