Kelių kambarių butą rinktis?

straipsniai avataras

Posted on :

Namų ieškojimas – tai atsakingas darbas. Reikia išsirinkti iš daugybės pasiūlymų ir susidėlioti prioritetus, kokie namai jums būtų tinkamiausi: ar namas užmiestyje, ar butas miegamajame rajone, o gal net jaukiai įrengta palėpė senamiesčio širdyje. Tai, kur gyventi geriausia, priklauso nuo to, ar naujoje gyvenamojoje vietoje įsikursite vienas, su antrąja puse ar net šeima. Nuo to iš esmės priklausys būsto tipas ir kambarių skaičius jame.

Būstas vienam: ieškant būsto, kuriame žadama gyventi vienam, jaučiama didžiausia laisvė rinktis, ko tik pageidauji. Šiandien atsiranda įvairiausių naujovių statant naujus butus ir yra sukuriamos unikalios erdvės, kuriose gali gyventi vienas žmogus: pradedant pigiausiu variantu – vieno ar dviejų kambarių butuku daugiaaukštyje necentriniuose miesto rajonuose – baigiant studijos tipo loftais arčiau centro ar naujamiesčio esančiuose rajonuose. Jaunam žmogui šiandien patraukliausi gana erdvūs būstai, nebūtinai griežtai suskirstyti į atskirus kambarius, o kaip tik – kuo įdomesni ir jaukesni – ypač jeigu tai butas ar loftas su antresole, atliekančia miegamojo erdvės funkciją.

Būstas dviems: renkantis būstą dviems žmonėms negalima būti kategoriškiems. Kadangi būste žada gyventi du suaugę žmonės, erdvė turi būti lanksti ir patogi abiems iš jų. Todėl mažų mažiausiai patariama rinktis dviejų ir daugiau kambarių butą. Viskas juk priklauso nuo poreikių – vienoms poroms visiškai pakanka jaukaus dviejų kambarių butuko, o kiti norėtų mėgautis didelėmis erdvėmis trijų kambarių būste. Taigi, jeigu vienam gyventojui trijų kambarių bute erdvės bus gerokai per daug, tai dviems pastoviems gyventojams tai bus aukso viduriukas. Juk kiekvienas mėgsta turėti savo asmeninę erdvę.

Būstas šeimai: jeigu naujo būsto ieškoma jau sukūrus šeimą, verta įsigyti erdvų parduodamą butą kotedže arba pasistatyti (nusipirkti) nedidelį namą netoli miesto. Taip, „atskiras namas” skamba kaip daug vargo ir tvarkymosi namų ūkyje, kieme ir t.t. Tačiau tai nublanksta pagalvojus, kiek džiaugsmo ir laimės suteiks nuostabūs vasaros vakarai savo kieme, kartu su šeima ar draugais mėgaujantis užkandžiais ir puikiu oru. Taip pat kiemas taps jūsų vaikų vaikystės erdve. Galime užtikrinti, kad šiandien gyvenimas susispaudus ankštame trijų ar keturių kambarių bute daugiabutyje neatneš tiek džiaugsmo, kaip idiliška kasdienybė nuosavame name.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *