Kelių Husqvarna pjūklų modelių palyginimai

rasytojas avataras

Posted on :
,

Husqvarna kompanija gamina vienus iš geriausių ir šiuolaikiškiausių pjūklų pasaulyje. Jie gan populiarūs ir Lietuvoje tiek profesionaliems darbams su mediena tiek buitiniams poreikiams patenkinti. Pjūklų modeliai skiriasi  ne tik savo kaina. Kai kurios įmontuotos Husqvarna dalys yra naujos ir šiuolaikiškos, suteikiančios dar didesnį pjūklo našumą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Palyginsime du šio prekės ženklo pjūklų modelius.

Grandininis pjūklas Husqvarna 445 II

Pagal kainą, palyginus su kitais šios firmos pjūklais, šis modelis yra kažkur per vidurį. Už jį tektų pakloti apie 450-500 eurų. Svarbiausi parametrai, apibūdinantys įrenginio galingumą ir tinkamumą tam tikriems darbams, yra galingumas, cilindro tūris, pjovimo juostos ilgis ir grandinės žingsnis. Taigi, Husqvarna 445 II parametrai: galia 2,1 kW, cilindro tūris 45,7 cm3, pjovimo juostos ilgis 38 cm, grandinės žingsnis .325“. Gamintojai priskiria šį pjūklą prie profesionalams skirtų įrankių. Papildomos grandininio pjūklo Husqvarna dalys garantuoja didesnį saugumą ir efektyvumą Jame įmontuota:

  • atlenkiamas kuro bako dangtelis, suteikiantis daugiau patogumo pilant kurą;
  • kuro pompa, su kurios pagalba įrenginys greičiau užvedamas;
  • grandinės stabdys, įprastai montuojamas beveik visuose grandininiuose pjūkluose, užtikrinantis saugų darbą;
  • grandinės įtempėjas, leidžiantis sureguliuoti jos įtempimą.
  • šiuolaikiškos oro filtravimo sistemos ir Europos standartus atitinkančio variklio dėka reikia rečiau valyti oro filtrus ir pilti kurą.

Kitos Husqvarna dalys užtikrina mažą vibraciją, greitą ir paprastą užvedimą, grandinės įtempimo reguliavimą.

Dvigubai pigesnio modelio kai kurios Husqvarna dalys panašios

Jeigu galvojate, kuo skiriasi pigesnis modelis nuo brangesnio, lyginame su perpus pigesniu grandininiu pjūklu Husqvarna 130.

Abu šie modeliai turi „Air Injection“ oro valymo sistemą ir „X-Torg“ šiuolaikišką degalus tausojantį variklį bei kuro pompą. Tačiau Husqvarna 130 modelio parametrai skiriasi, jo galia mažesnė, o įrankis labiau skirtas buitiniam vartojimui, medžių genėjimui, plonesnės medienos pjovimui. Įrankio galia 1,5 kW, cilindro darbinis tūris 38,0 cm3, pjovimo juostos ilgis 35 cm, grandinės žingsni 3/8”.

Šių dviejų modelių ilgaamžiškumą užtikrina tai, kad susidėvėjusias Husqvarna dalis galima įsigyti parduotuvėje internete, jas pakeitus – toliau sėkmingai naudotis įrenginiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *