Keletas laiko patikrintų stiliaus patarimų moterims

rasytojas avataras

Posted on :

paltai

Net jei savo išvaizdos puoselėjimui ir stiliaus formavimui mes skiriame daug dėmesio, tai tikrai nereiškia, kad visuomet pajėgiame labai lengvai pasiekti savo norimą rezultatą. Daugybei iš mūsų neretai tenka susidurti su įvairiais iššūkiais ir sunkumais. Todėl norint bent dalies nepatogumų išvengti, galima pasitelkti kelis laiko patikrintus stiliaus patarimus.

  1. Jūsų drabužių spintos vidus nulemia jūsų kasdienio stiliaus formavimą.

Kiekviena iš mūsų turėtų suprasti, kokią didžiulę įtaką kasdienio stiliaus formavimui turi drabužių spintos turinys ir spintoje vyraujanti tvarka. Sutikite, labai dažnai apie savo drabužių spintos reguliarų tvarkymąsi mes pamirštame arba tiesiog sąmoningai to vengiame. Tačiau jei kasdien savo spintoje matysite didžiulį chaosą, suformuoti savo stilių mums bus kur kas sudėtingiau.

  1. Vandens dėmių šalinimas nuo odinių batų.

Jei dažnai avite odinius batus ir norite, kad jie visuomet atrodytų nepriekaištingai, turbūt neretai susiduriate su dideliu galvos skausmu, bandant pašalinti ant jūsų odinių batų atsiradusias vandens dėmes? Tačiau visą tai išspręsti jums gali padėti keli lašai vyno acto, kuriuos įlašintumėte į šalto vandens dubenį. Tuomet su minkštu šepetėliu, prieš tai jį pamirkius į minėtą mišinį, turėtumėte lengvai pašalinti atsiradusias dėmes. Palikus batus džiūti per naktį, ryte rasite tobulai atrodančius odinius batus.

  1. Girgždančių batų problemos sprendimo būdas.

Jei jūs turite jums labai patinkančius ir tinkančius batus, tačiau kaskart labai girgždėdami jie varo jus iš proto, išimkite iš jų vidpadį ir pasitelkite vazeliną arba WD-40. Tuomet galėsite atgal įdėti išimtą vidpadį ir pamiršti apie bet kokį iki tol buvusį girgždėjimą.

  1. Kaip nustatyti ar jūsų perlai yra tikri.

Perlai yra vieni geriausių mūsų draugų (žinoma, po deimantų!), tačiau kartais būna labai sudėtinga atskirti tikrus perlus nuo dirbtinių. Todėl jei mėgstate dėvėti perlus ir nepraleidžiate progos savo aksesuarų kolekciją papildyti naujais iš perlų pagamintais papuošalais, norėdamos įsitikinti jų tikrumu, galite švelniai perbraukti perlu per savo dantų paviršių. Netikri perlai bus tobulai lygūs ir švelnūs. Tuo tarpu tikri perlai bus šiek tiek šiukštūs ir nelygūs.

  1. Jei reikalingos naujos striukės ar paltai moterims.

Kuomet ieškote naujos striukės ar palto, labai svarbu, kad didžiulį dėmesį atkreiptumėte į jų pečių liniją. Nors siuvėjas gali pakoreguoti bene kiekvieną drabužio dalį (nuo liemens linijos pakoregavimo, iki drabužių patrumpinimo) – jie negali pakeisti pečių. Todėl turite būti tikros, kad jums patikusios striukės ar palto pečių linija jums puikiai tiks.

  1. Tinkamai pasirūpinkite savo paltais.

Prieš padėdamos savo moteriškus paltus į spintą laukiant naujo sezono, visų pirma turėtumėte pasinaudoti sauso valymo paslaugomis. Tuomet išvalytus paltus reikėtų pakabinti ant kedro pakabų ir įdėti juos į medžiaginius drabužių maišus. Tai padės apsaugoti paltų medžiagą ir išsaugos tinkamą jų būklę.

  1. Jei turite nedidelę drabužių spintą, niekuomet batų nelaikykite dėžutėse.

Pastebima, kad nemaža dalis moterų yra linkusios savo turimus batus laikyti jų dėžutėse. Tačiau jei jūsų drabužių spinta nėra pati didžiausia, tai užims labai daug papildomos vietos ir kartu apsunkins jus bandant prie savo formuojamo įvaizdžio pritaikyti pačią tinkamiausią avalynę. Todėl vietoje to, visuomet batus laisvai išdėliokite ant grindų. Sutaupysite ne tik daugiau vietos, tačiau ir savo brangaus laiko.

  1. Markizės formos žiedai prailgina pirštus.

Visuomet žavėjotės ilgesniais ir plonesniais pirštais? Jei taip, tuomet markizės formos žiedų pagalba galite sukurti ilgesnių ir plonesnių pirštų iliuziją – net ir mažų bei platesnių rankų atveju. Lašo arba ovalios formos brangakmeniai taip pat gali būti tinkamas pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *