Katilo pasirinkimas norint dujinio šildymo

rasytojas avataras

Posted on :

židinys

Dujiniai katilai labai populiarėja, todėl jų paklausa tik didėja. Tai reiškia, kad ir pasirinkimo gausa šiais laikais didžiulė. Iš esmės tai reiškia, kad ne tik galima rasti dar geresnių katilų, bet tuo pačiu ir sunkiau juos išsirinkti. Daug ką pasako vien jau tai, kad net gamintojų yra dešimtys, tad įsivaizduokite kiek yra modelių, nes kiekvienas gamintojas gali būti paruošęs keliasdešimt skirtingų katilų variantų. Daugelis įpratę vadovautis kainomis, todėl neatkreipia dėmesio į tai, jog funkcionalus katilas pasirenkamas ne tik vadovaujantis kaina, bet ir kitais kriterijais. Svarbiausias tikslas turėtų būti rasti funkcionalų ir jūsų namo dydžiui tinkamą katilą, kuris bus praktiškas, nes kartais pasirinkus pigiausią variantą galima labai suklysti ir vėliau liūdėti dėl didesnių šildymo sąskaitų.

Pirmiausia labai svarbu iš kokios įmonės perkate. Dujiniai katilai turi turėti garantinį, kad sugedus jis jums būtų pataisytas, todėl atkreipkite dėmesį kokias sąlygas siūlo pasirinkta įmonė. Kai kurios gali garantijos ir nepasiūlyti, todėl tokios sąlygos tinka ne visiems. Patartina, kad būtų iškart išsiaiškinama kas vyksta sugedus katilui, kur kreiptis, per kiek laiko pataisoma, kokie meistro kontaktiniai duomenys ir panašiai. Visuomet aktyviai domėkitės tokiais svarbiais dalykais, nors iš pradžių gali pasirodyti, jog tai nesvarbu, tačiau sugedus įrenginiui apsigalvosite. Aiškumas tikrai leidžia jaustis ramiau pasirinkus tam tikrą įmonę.

Patalpų dydis, kaip daugeliui suprantama, atlieka didelį vaidmenį. Dujiniai katilai ir jų pasirinkimas labai priklauso nuo to kokiame būste gyvenate. Namo dydis ir jo šilumos izoliacija turi būti įvertinama specialisto, nebent jūs puikiai patys tą išmanote. Tuomet geriausiai priderinamas katilas, kuris pagal galingumą funkcionaliai šildys namus. Kuo didesnė patalpa ir kuo šilumos izoliacija prastesnė, tuo didesnis katilo galingumas bus reikalingas. Taip pat nepamirškite, kad jeigu norite ir to, kad katilas ruoštų karštą vandenį, reikės rinktis būtent iš tą sugebančių katilų. Tokią informaciją iškart pateikite pardavėjui, kad būtų atrastas pats optimaliausiais variantas, tenkinantis jūsų poreikius. Katilą išsirinkti gali būti daug lengviau, kai žinote kokie kriterijai yra esminiai. Didelį dujinių katilų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.e-aquajazz.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai