Kas yra nekilnojamojo turto skelbimai ir kur juos galima rasti?

rasytojas avataras

Posted on :

Norint parduoti nekilnojamąjį turtą tenka gerokai paplušėti. Deja, bet dažniausiai pirkėjas pats neateina. Retai nutinka taip, jog pirkėjas pamato būstą ir iš karto siūlo jį nupirkti. Dažniausiai tenka ilgą laiką bendrauti su potencialiais pirkėjais ir atsakyti į pačius keisčiausius klausimus. Žinoma, tam, jog sulaukti pirkėjų, visų pirma, reikia patalpinti skelbimą. Nekilnojamojo turto skelbimai yra talpinami įvairiuose skelbimų portaluose. Neretai tokius skelbimus galima rasti ne tik nekilnojamojo turto skelbimų portaluose, tačiau ir bendruose skelbimų portaluose.

Kiek kainuoja patalpinti skelbimą?

Patalpinti skelbimą nemokamai yra galima, tačiau nereikėtų tikėtis sulaukti itin daug potencialių pirkėjų. Deja, bet daugiausiai lankytojų sulaukiantys skelbimo portalai yra dažniausiai mokami. Visgi, mokėti dažniausiai nereikia itin didelės sumos. Dažnai tenka mokėti ne už skelbimo patalpinimą, o jo laikymą portale. Nors kaina ir nėra didelė, tačiau ilgą laiką laikant daugiau nei kelis skelbimus, gali susidaryti nemaža suma. Būtent dėl šios priežasties neretai yra verta kreiptis į nekilnojamojo turto agentą, nes jis ne tik pasirūpins skelbimų talpinimu, bet ir parduos turtą greičiau. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į tai, jog greičiausiai neteks nieko mokėti agentui, kadangi kaina bus įtraukta į parduodamo objekto kainą.

Ar verta talpinti skelbimus, norint parduoti ar nuomoti turtą?

Norint parduoti nekilnojamąjį turtą, reikia informuoti žmones, jog jis yra parduodamas. Priešingu atveju gali būti itin sunku rasti pirkėją. Talpinti skelbimus galima ne tik skelbimų portaluose, tačiau ir laikraščiuose, žurnaluose ir taip toliau. Reikėtų atkreipti dėmesį ne į tai, kur dažniausiai žmonės talpina skelbimus, o į tai, kas labiausiai Jums tinka. Jei gyvenate kaime, kur yra nedaug žmonių ir didžioji dalis jų vyresni, tuomet turbūt nebus itin naudinga skelbimą talpinti internete, geriau bus pasirinkti rajono laikraštį ar kažką panašaus. Itin svarbu, jog skelbimas būtų patalpintas į daugiau nei vieną portalą ar laikraštį. Tai yra svarbu dėl to, jog būtų galima sulaukti kuo daugiau potencialių pirkėjų. Objektą parduoti yra nelengva, kadangi žmonės dažniausiai prieš pirkdami itin gerai apsvarsto ar tikrai verta yra rinktis būtent šį variantą. Gali tekti bendrauti net ir su keliais šimtais potencialių pirkėjų ir neparduoti objekto. Būtent dėl to yra svarbu, jog objektas būtų kuo labiau matomas. Jei objekto ilgą laiką neina parduoti, reikėtų rinktis kitus skelbimo portalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *