Kaminų, krosnelių, pečių valymas, priežiūra ir pardavimas

rasytojas avataras

Posted on :

Pristatomi kaminai naudojami pramoniniuose, komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatuose. Modernūs pristatomi kaminai pagaminti iš atsparių visiems poveikiams medžiagų. Sistema sukurta taip, kad norint galima paprastai išardyti, sutvarkyti ir vėl surinkti. Lengvo svorio.

Pristatomi kaminai susideda iš skirtingo skersmens vamzdžių. Tarp šių vamzdžių yra šiluminės izoliacijos sluoksnis, kuris sulaiko šilumą. Kamino storis priklauso nuo katilo kuro rūšies. Pristatomiems kaminams nereikia specialaus pagrindo, todėl jie lengvai ir greitai montuojami.

Pristatomi kaminai gali būti montuojami prie išorinės sienos arba pastato viduje. Tinka beveik visoms krosnims, atitinkamai parinkus vidinio plieno rūšį – aukštoms ir žemoms temparatūroms, naudojant sausomis ir drėgnomis sąlygomis. Tinka natūralios ir priverstinės traukos sąlygomis.

Pristatomi kaminai suvirinti plazminiu būdu, tai suteikia puikų kaminų sandarumą ir sistemos ilgaamžiškumą. Sistema atspari suodžių užsidegimui ir kondesnato kaupimuisi. Produkcija sertifikuota, turi tarptautinį kokybės ženklinimą – ilgaamžė ir lengvai prižiūrima.

Renkantis pristatomą kaminą svarbiausia atkreipti dėmesį į kamino diametrą, kamino pagaminimo medžiagą, vidinius diametrus, atsparumą gamtos veiksniams, ilgaamžiškumą, gamintoją. Kreipkitės nurodytais kontaktais ir Saugusdumas padės jums išsirinkti pristatomą kaminą, bet ir mielu noru sumontuosime. Galėsite iškart pradėti naudotis naujuoju kaminu.

Užsiemame kaminų montavimu, pardavimu ir kaminų valymu, priežiūra, remontu.

Pristatomi apšiltinti kaminai montuojasi tiek pastato viduje ir išorėje. Pristatomus apšiltintus dūmtraukius galima montuoti prie bet kokios namo sienos (medinės, mūrinės) laikantis priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *