Kaip rengtis per pirmą pasimatymą?

rasytojas avataras

Posted on :

pasimatymas

Apranga yra gana svarbus akcentas mūsų gyvenime. Jos dėka mes galime išsiskirti iš kitų. Pagal žmogaus apsirengimą ir stilių galima tikrai nemažai ką pasakyti. Galime susidaryti nuomonę apie jo finansinę padėtį, apie užimamas pareigas, galima nusakyti net kokia muzika gali patikti žmogui. Pirmo pasimatymo metu, Jūsų apranga taip pat yra gana svarbu. Pabandysime aptarti pagrindinius kriterijus aprangai ir didžiausias stiliaus klaidas, kurios yra daromos pirmojo susitikimo metu.

 

Aišku tam, kad eiti į pasimatymą reikia susirasti su kuo eiti, tą padaryti galite internetu ar naudojantis kokia nors pažinčių programėle kaip tinder, jei ieškote rimtesnių santykių, geriau rinkitės portalą antrapuse.lt. Svarbu yra žinoti ko konkrečiai ieškote ir kas jus domina.

 

Tvarka – šis punktas galbūt labiau galioja vyrams, o ne moterims, jos iš prigimties yra tvarkingesnės. Mieli vyrai, neikite į pasimatyma iškarto po darbo, būkite malonūs, nueikite į dušą ir persirenkite. Naudokite dezoderntą ir apsikarpykite nagus, išsivalykite batus ir žiūrėkite, kad Jūsų drabužiai būtų išlyginti, pasikeiskite kojines ir apatinį trikotažą, nes nežinia kaip gali baigtis pasimatymas, o gėdos juk nesinori sau padaryti.

 

Aprangos stilius – gerai kai žmonės mėgsta puošniai rengtis, bet pirmojo pasimatymo metu, reikėtų atkreipti dėmesį kur jis vyks ir pagal tai išsirinkti savo drabužius. Jeigu pasimatymas bus restorane, neikite į jį su šortais ar juo labiau sportine apranga. Vyrams reikėtų rinktis kostiumą, o merginom suknelę, tačiau ne per daug atvirą. Seksualu yra gerai, bet viskas turi turėti savo ribas. Kas per daug tas nesveika. Jeigu eisite į kiną galite rengtis laisvu stiliumi, tačiau kostiumas ir suknelė čia jau nebetinka. Jeigu nusprendėte eiti į barą, galite rengtis ryškiai ir spalvingai.

 

Makiažas – tai galioja merginoms, neperspauskite su juo. Makiažas kaip ir apranga turi būti derinama su pasimatymo tipu. Eidamos į parką nnenaudokite vakarinio makiažo. Tai atrodys juokingai ir negražiai. Saikas yra Jūsų sėkmės rodiklis.

Aksesuarai – abi pusės, gali dėvėti aksesuarus bei papuošalus, vyrų geriausias draugas turėtų būti laikrodis, o moterų rankinė.

 

Šie Patarimai yra lengvi ir paprasti, bet jie tikrai padarys Jūsų pirmąjį pasimatymą geresniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *