Kaip pritaikyti prausiklį savo odos tipui?

rasytojas avataras

Posted on :

Graži ir skaisti veido oda yra kiekvieno žmogaus, ypatingai moterų, svajonė. Tam, kad oda tokia būtų, ja rūpintis būtina kasdien. Nepaisant naudojamų brangių kremų, veido kaukių, daugelis nėra iki galo patenkinti savo odos būkle. Neretai kamuoja įvairaus tipo išbėrimai, randeliai, odos nelygumai, blizgesys. Kaip viso to atsikratyti?

Visų pirma, reikia suprasti, kad odos priežiūra nėra tik kremas – tai odos priežiūra turi būti kompleksinė. Be to, odos rutina turi būti pritaikyta būtent jūsų odos tipui. Štai čia ir prasideda visas įdomumas.

Veidos odos tipų yra keturi: normali, sausa, mišri, riebi. Tačiau reikia įvertinti, kad kiekvienas iš šių tipų dar gali turėti papildomų problemų. Odos rutiną apima šie pagrindiniai žingsniai:

  • prausimas;
  • tonizavimas;
  • drėkinimas;
  • valymas.

Kiekvienas iš šių žingsnių slepia atitinkamus produktus reikalingus tikslui pasiekti. Vienas iš jų ir bene pats svarbiausias – tai veido prausiklis. Deja, vien tik vandeniu plauti veidą nepakanka, tam būtinas prausiklis.

Kai kada veido prausiklį pakanka pritaikyti pagal odos tipą, tačiau atskirais atvejais papildomai reikalinga atsižvelgti ir į veido odos problematiką. Pavyzdžiui, turite mišrią arba riebią veido odą, kuri yra dehidratuota. Šiuo atveju naudodami prausiklį riebiai odai, ją tik dar labiau išsausinsite, todėl pradžioje gali prireikti prausiklio sausai veido odai, o tik paskui pereiti prie savo tipo prausiklio.

Oda neporėta, papilkėjusi, nusiplovus veidą vandeniu be kremo neištveriate nė sekundės, bet oda blizga? Jūsų oda ne riebi, ji pernelyg sausa! Blizgesys gali atsirasti dėl dehidratacijos, tokiu būdu ji bando apsaugoti save nuo išsausėjimo. Šiuo atveju taip reikalingas sausos odos prausiklis.

Visais kitais atvejais būtinai ieškokite prausiklio pagal savo odos tipą, apie juos skaitykite daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *