Kaip pasirinkti vaikišką pagalvę?

straipsniai avataras

Posted on :

Geras miegas – kelias į šviesų rytojų. Daugelis žmonių sutinka, kad neišsimiegojus susigadina visa diena, tad labai svarbu kuo daugiau dėmesio skirti tinkamo čiužinio bei pagalvės pasirinkimui. Internete galima atrasti labai daug informacijos apie čiužinius, tačiau apie pagalves kalbama kur kas rečiau. Daugelis žmonių tikina, kad ieškodami pagalvės visiškai nesiremia jokiais kriterijais. Paprasčiausiai pasiima tą, kuri pati pirma pakliuvo po ranka.

Tačiau pagalvės pasirinkimas turi vykti įvertinus tam tikrus kriterijus. Kokius? Skaitykite žemiau.

  • Matmenys. Daugelis klaidingai galvoja, kad kuo pagalvės yra didesnės, tuo geresnės, tačiau tai mitas ir labai dažnai reklamose vartojami žodžiai. Nepamirškite, kad didesnė pagalvė jokiu būdu nereiškia geresnės. Be to, labai mažam vaikui didelė pagalvė netgi gali būti blogas dalykas, kadangi miegojimas ant jos bus labai komplikuotas ir gali iškrypti stuburas.
  • Medžiaga. Natūralu, kad antras kriterijus, kurį reikia įvertinti, yra medžiaga iš kurios pagalvės yra gaminamos. Labiausiai rekomenduojamos ortopedinės pagalvės, kurios gaminamos iš specialaus porolono. Kai kurie giria pūkų pagalves, tačiau jos sulaukia ir kritikos.
  • Kaina. Tai dar vienas kriterijus (suprantamas kaip esminis). Kadangi pagalvės perkamos ilgam laikui, geriau kartą investuoti kiek daugiau, negu pirkti vis naujas ir naujas (prastesnes) pagalves. Verčiau įsigyti tokią, kuri funkcionuos nepriekaištingai ir leis gerai išsimiegoti.
  • Ortopedinė funkcija. Kaip jau minėta, siekiant, kad neiškryptų vaiko stuburas, labai svarbu pasirinkti kokybiškas pagalves, kurios yra pritaikytos prie tam tikro ūgio bei svorio vaiko poreikių.
  • Pakilimas. Negalima pasirinkti labai stipriai pakilusių pagalvių net ir tokiu atveju, jeigu jums atrodo, kad jos yra pačios sveikiausios ir geriausios. Viskam yra saikas, ir pakilimo aukštis yra vienas iš esminių kriterijų renkantis pagalvę.
  • Formos keitimas. Kai kurios pagalvės gali keisti savo formą. Tai aktualu tokiu atveju, kai vaikas auga, ir reikia, kad miego vieta keistų savo padėtį priklausomai nuo to, kokio svorio vaikas yra. Tokias funkcijas taip pat geriausiai atlieka ortopedinės pagalvės, tad jos puikiai tinka gana ilgam laiko tarpui. Nesvarbu, kad keičiasi vaiko svoris bei ūgis – pagalvė gali būti naudinga ilgai.
  • Antibakterinės savybės. Šis kriterijus susijęs su medžiagos pasirinkimu. Kai kurios pagalvės pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir puikiai susidoroja su erkutėmis, galinčiomis alergizuoti vaiko odą.

Tinkamai pasirinkta pagalvė gali užtikrinti, kad miegas bus kur kas malonesnis ir kita diena nepalyginamai produktyvesnė. Svarbiausia, kad siūlomų pagalvių pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas ieškantis atras tai, kas labiausiai tenkina jo poreikius. Svarbiausia – ieškoti, nes tie kurie ieško, – atranda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *