Kaip pasikeitė krūtų didinimo samprata per pastarąjį dešimtmetį

rasytojas avataras

Posted on :

Krūtų didinimas tikriausiai labiausiai mitais ir prieštaringomis nuomonėmis garsėjanti plastinė operacija. Viena vertus krūtų didinimas atsirado jau labai seniai, tačiau nuomonės dėl šios operacijos toli gražu ne visada buvo palankios pacientėms, o kartais ir pačiam plastikos chirurgui.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. Dr. Kęstutis Maslauskas jau daugybę metų atlikdamas krūtų didinimo operacijas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pastebi, kad dviprasmiškas šios operacijos vertinimas pamažu keičiasi. Savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ gydytojas pateikia nuotraukas pacienčių, kuriose matosi, kaip atrodė vaizdas prieš krūtų didinimo operaciją ir kaip vaizdas pasikeitė po jos. Atidžiau paanalizavus galima pastebėti, jog didesnė daugumo nuotraukų yra labai natūralios, t.y. panaudoti krūtų implantai, tačiau labai saikingo dydžio ir išpildymas leidžia sukurti ypač natūralų vaizdą, besiskiriantį nuo įprastos krūtinės.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas tuo paaiškina ir vis palankesnės nuomonės susiformavimą apie šias operacijas:

  • Pirma, tai jau tampa nebe iššaukiančio rezultato, o natūralaus krūtų sukūrimo rezultatas, todėl ir visuomenė jau nebe taip skeptiškai nusiteikusi kalbant apie krūtų didinimą
  • Antra, palankus krūtų didinimo operacijos vertinimas gali būti siejamas ir su pačia operacija, kurios metu naudojamų krūtų implantų kokybė stipriai keitėsi per pastaruosius dešimtmečius. Nepalyginamai sumažėjęs iki visiško minimumo krūtų implantų plyšimų skaičius, leidžia užtikrintai šią operaciją vadinti saugia ir patikima.

Nors krūtys jau ne vieną dešimtmetį, o gal tiksliau sakyti šimtmečiais buvo moteriškumo simbolis, tačiau tik dabar visuomenė tampa atlaidi toms, kurios  nusprendė ištaisyti gamtos jos nepadovanotas dovanas. Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ dalijasi visa naudinga informacija apie krūtų didinimą tam, kad būtų sugriauta vis daugiau mitų ir vis daugiau moterų išdrįstų siekti savo tikslo – turėti gražias krūtis. It visai nesvarbu kokio dydžio, juk grožį kiekvienas suprantame skirtingai, svarbiausia, kad tas rezultatas, kurį pacientė pasiekia plastikos chirurgo dėka finale ją džiugintų ir išvaduotų iš ilgus metus kamavusių kompleksų. Galų gale krūtų didinimas, kaip ir bet kuri kita operacija yra skirta spręsti asmens problemas. O jei tuo pat metu pavyksta išspręsti ne tik išvaizdos, bet ir pasitikėjimo savimi klausimus – tada rezultatas tikrai pranokstą lūkesčius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *