Kaip išvalyti įsisenėjusias kalkių nuosėdas?

rasytojas avataras

Posted on :

Jei ant buitinių paviršių pastebėjote negražių ir erzinančių žymių arba jus vargina virdulyje plūduriuojančios nuosėdos, tikėtina, kad turite problemų su kalkių nuosėdomis.

Kalkių nuosėdos yra natūralios nuosėdos, susidarančios kietame vandenyje.  Kietame vandenyje yra daug magnio ir kalcio. Kalcio karbonatas, nors ir nematomas ištirpęs, palieka nuosėdų žymes ir  susidariusius darinius kaitinant. Šios nuosėdos yra kalkių nuosėdos. Dėmes ir mineralų nuosėdas, atsiradusias dėl kieto vandens, galima nuvalyti tinkamais būdais, tačiau, jei nemėgstate valymo ir ilgitės šviesių, spindinčių paviršių, galite visiškai atsikratyti probleminių kalkių nuosėdų, naudodami vandens minkštiklį ar kitos buitinės chemijos priemonėmis, kurios skirtos kalkių šalinimui. Apžvelgiame, kaip pašalinti kalkių nuosėdas nuo įvairių buitinių paviršių ir prietaisų. Ar kalkių nuosėdos jums kenkia?

Nors kalkių nuosėdos gali pakenkti prietaisams ir kelti nepatogumų, jos nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Tačiau gerai išlaikyti hidrataciją yra svarbu sveikatai ir, jei kalkių nuosėdos jūsų virdulyje ar vandenyje neleidžia tinkamai vartoti vandens, galbūt laikas pagalvoti apie vandens minkštiklį. Kaip pašalinti kalkių nuosėdas iš virdulio? Galima įsigyti virdulio valymo rinkinių, kad pašalintumėte problemines kalkių nuosėdas jūsų virdulyje, tačiau natūralūs valymo metodai gali būti tokie pat veiksmingi. Kaip išvalyti kriauklę ir pašalinti kieto vandens dėmes

Nors ant nerūdijančio plieno kriauklės bus daugiau kieto vandens dėmių nei ant porceliano, dėl šių dirginančių nuosėdų abiejų paviršius atrodys šiurkštus. Porcelianinės kriauklės ypač jautrios abrazyviniais valikliais, todėl rekomenduojama švelniai pašalinti kalkių nuosėdas. Kaip išvalyti kieto vandens dėmes nuo granito. Granitas yra gerai žinomas kaip patvari ir graži virtuvės medžiaga. Deja, jei gyvenate su kietu vandeniu, tamsesnis granitas gali būti linkęs į kalkių nuosėdas. Išvalyti kieto vandens dėmes nuo granitinių kriauklių ir stalviršių gali būti sudėtinga, nes natūralus akmuo dažnai yra apsaugotas sandarikliu, kuris buvo uždėtas, kad nesusibraižytų. Tokiais atvejais reikia naudoti specialias chemijos priemones, kurios apsaugos ir akmenį ir panaikins kalkes. Kaip elgtis su kieto vandens dėmėmis ant laminato stalviršių? Laminato stalviršiai paprastai yra gana atsparūs dėmėms, tačiau jie gali pritraukti negražių kieto vandens dėmių, kurios dar labiau išryškės, jei pasirinksite tamsią virtuvės tematiką. Svarbu vengti naudoti cheminius valiklius ar šiurkščius skudurėlius ant laminato stalviršio, todėl rekomenduojame naudoti švelnesnį natūralų pasirinkimą. Naudokite šiltą vandenį, ploviklį ir minkštą kempinę, kad pašalintumėte nešvarumus ar riebalus nuo laminato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai