Kaip „ištreniruoti“ naujus batus

rasytojas avataras

Posted on :

Visada džiaugiamies įsigyję naują porą mums patinkančių batų. Tačiau dažnai pasitaiko, kad prie naujų batų reikia priprasti, juos “ištreniruoti” kad jaustumėmes tikrai komfortiškai. Ypač natūralios odos batai, kurie gali būti kieti ir itin tvirti, dažnai pradeda trinti ir mausti kojas pirmomis dienomis kai tik juos nusiperkame. Tai nereiškia, kad batai yra nekokybiški ar blogi, jiems tiesiog reikia laiko, kad priprastų prie Jūsų kojos ir prie jos prisitaikytų. Juos reikia nešioti namuose, arba įlaužti, kad medžiaga atsilaisvintų ir patogiai priglustų prie kojų. Štai keli patarimai kaip galite pralaužti savo naujus batus.

Būtina pasirinkti tinkamą dydi

Geriausias būdas apsisaugoti nuo batų trynimo – pasirinkti tinkamą dydi, kad batai būtų puikiai priglude prie Jūsų pėdos. Per mažai arba per daug vietos bate gali sukelti diskomfoto jausmą, kurio ir norime išvengti. Idealiu atveju, norite pasilikti šiek tiek vietos pajudinti kojų pirštus ir mažiau nei piršto pločio tarpo tarp kulno ir bato krašto. Jei užsisakote batus internetu, beveik visada yra pateikiama vidpažių lentelė, arba preliuminarūs batų dydžio išmatavimai, kuriais galite remtis.

Praktika namuose

Jeigu jaučiate, kad batai yra itin tvirti ir jiems reikia laiko, kol prisitaikys prie Jūsų pėdos, treniruokite juos namuose. Jei jaučiate, kad bate trūksta vietos, užsidėkite storenę kojinę ar net dvigubą porą kojinių, taip pratemsite, naują ir tvirtą medžiagą, kol ji pasiduos ir bus tinkama devėti kasdien. Medžaginiai batai lengvai pasiduoda treniruojami, bei natūralios odos batai, natūraliai yra linkę prasitampyti su laiku. Plius, tokiu būdu treniruojant batus namuose, juos galėsite grąžinti į parduotuvę, jei suprasite, kad batai Jums visiškai netinka. Jie nebus nešioti lauke, padai nebus susidevėję nuo vaikščiojimo ant šiurkštaus grindinio. Prisiminkite, kad batų, kurie buvo devėti lauke, grąžinti negalima, tad nerizikuokite, pasibandykite naujus batus savo namų komforte, įsitikindami ar jie Jums tinka. Jei vietos bate yra per daug, papraščiausia išeitis yra vidpadis. Įsidėjus papildomą vidpadį į batus, tai automatiškai sumažins vietos bate, per pusę dydžio.

Papildomos priemonės batams

Jei neturite laiko batų treniravimui namuose, ar nenorite gaišti laiko kelis kartus dėvint storas kojines ir pastovaus vaikščiojimo namuose, kol bato medžiaga prisitaikys prie Jūsų pėdų, galite įsigyti odos pratempėją. Juos dažniausiai galite rasti batų parduotuvėse, kuriose parduodamos kitos batų priežiūros priemonės. Tai purškiklis, naudojamas išpurkšti natūralios odos batus. Po to, kai batą padengiate šia medžiaga, užtenka 30 minučių vaikščiojimo su storesne kojine, kad batai prasitampytų. Nebijokite, tai nepaveiks natūralios odos įvaizdžio ir jo nesugadins.

Apibendrinimas:

Kiekvieno pėdos yra skirtingos, kiekvieni batai yra skirtingi. Dažnai patiriame sunkumų randant tinkamą porą batų, kuri tobulai mums tiktų. Plius, dydis nelygus dyžiui, kiekvieno batų gamintojo dyžių išmatavimai gali skirtis, tad jei esate įpratę pirkti būtent vieno dydžio batus, nenustebkite, kad kito gamintojo dyžiai gali neatitikti. AvalyneTau.lt internetinėje parduotuvėje, galite rasti daugybę modelių ir dydžių įvairiausių batų pagal savo skonį ir poreikį. Apsipirkite greitai ir saugiai internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *