Kaip išsirinkti tinkamą baro kėdę?

rasytojas avataras

Posted on :

Atrodytų, kad rasti gerą baro kėdę yra labai lengva. Pakanka nuvykti į kelias parduotuves, išsirinkti patinkančias kėdes už prieinamą kainą ir darbas atliktas? Bet viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šiandien yra didelis įvairių spalvų, dydžių ir dizaino baro kėdžių asortimentas. Viena vertus, tai yra gerai, nes tai suteikia galimybę rinktis, tačiau, kita vertus, yra didelė tikimybė nusipirkti kėdę ir ilgainiui ja nusivilti. Kad taip neatsitiktų, rinkdamiesi tokio tipo kėdes pasinaudokite keliais mūsų patarimais.

Į ką atkreipti dėmesį pirmiausiai.

Pirma, tikrai geros baro kėdės turi derėti su Jūsų dizainu ir būti patogios. Yra daugybė gražių kėdžių, kurios puikiai tinka įvairiems interjerams. Įsigijus kėdes po kažkurio laiko pradėdama pastebėti, kad ilgai pasėdėjus tokioje kėdėje, ima skaudėti nugarą. Kas galėjo pagalvoti, kad gražiai suprojektuota ir nepigi baro kėdė gali būti nepatogi? Todėl labai svarbu netingėti ir bent 10-15 minučių pasėdėti ant pasirinktos kėdės, kad ateityje nenusivilti.

Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą kėdės aukštį, todėl reikia atsižvelgti į šiuos matmenis: atstumas tarp sėdynės ir stalviršio turėtų būti apie 25-30 cm. Šis aukštis leis jums patogiai sėdėti už baro stalo. Dažniausiai barinio stalo aukštis nuo grindų yra 105-115 cm.

Norėdami nustatyti, kiek baro kėdžių tilps prie Jūsų baro stalo, galite naudoti paprastą formulę: baro ilgį padalykite iš pasirinktos kėdės pločio ir  pridėkite 20 cm.

Renkantis kėdę, labai svarbu atkreipti dėmesį į jos stabilumą. Neretai randama konstrukcijų, ant kurių suaugusiam žmogui sunku išlaikyti pusiausvyrą, o jei namuose yra mažų vaikų, kurie mėgsta visur lipti, tai gali tapti labai pavojingu baldu!

Be dydžio ir dizaino, yra daugybė veiksnių, turinčių įtakos tinkamam baro kėdės pasirinkimui. Jie priklauso nuo jūsų virtuvės dizaino ir galbūt net nuo bendros jūsų buto ar namo dizaino koncepcijos. Pagal savo matmenis ir medžiagas baro kėdė turėtų harmoningai ir proporcingai atitikti jūsų virtuvės ir baro stalo dydžius ir spalvas. Pvz., Jei po jūsų baro stalo yra tuštuma, galite apsvarstyti baro kėdės pirkimą be atlošo variantą, tai sutaupys vietos virtuvėje, galėsite paslėpti kėdę pastumdami ją po baro stalu.

Kėdžių rinka šiomis dienomis, kaip neapsigauti perkant.

Šiandien rinkoje yra daug baro kėdžių gamintojų ir tiekėjų. Dažnai atsitinka taip, kad to paties pavadinimo kėdę galima įsigyti iš skirtingų tiekėjų, kurių kainos skirtumas yra labai didelis. Tokiu atveju būtinai paklauskite, kur pagaminta ši kėdė ir ar tai yra deklaruoto modelio analogas, nes ne visi analogai su mažesne kaina gali būti kokybiški. Pigesni analogai gali būti naudojami namuose ar butuose, kur jie nebus dažnai naudojami, o tokios kėdės taip pat padės šiek tiek sutaupyti jas perkant.

Mūsų parduotuvės kataloge yra daugybė įvairių baro kėdžių variantų iš įvairių medžiagų ir mes stengiamės nuolat atnaujinti naujais modeliais. Apsilankykite pas mus dažniau ir tikrai rasite viską, ko jums reikia.

Limadesign.lt – baldai Jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai