Kaip išsirinkti sau tinkamus kvepalus?

rasytojas avataras

Tiek kvepalai vyrams, tiek kvepalai moterims gali būti labai svarbi kasdienio ritualo dalis. Tai puikus būdas džiuginti uoslę aromatu tiek karštomis vasaros dienomis, tiek kalėdiniame vakarėlyje ar pasimatyme. Žinoma, labai dažnai skirtingoms progoms norisi skirtingų aromatų, nes tai jausmas, kurį tenka derinti prie aprangos, temos, stiliaus. Kvapai gali pabrėžti ir tam tikras charakterio savybes ar sukurti kiek daugiau paslaptingumo, intrigos. Būtent todėl kartais labai sunku pasirinkti kas iš tiesų gali tikti. Galbūt svajojate apie intensyvų kvapą, o gal norisi tiesiog ko nors gaivaus, kas suteiktų energijos. Kvepalai vyrams labai dažnai pasižymi įvairiais medienos, žolelių kvapais, o moterų kvepaluose dažnai tarp ingredientų būna gėlių aromatai. Ką reikėtų pasirinkti labai priklauso nuo asmeninių savybių, poreikių. Dažniausiai pasirinkti kvepalus sudėtingiau būna moterims, todėl visuomet galima rasti puikių patarimų ką verta išbandyti ar pasirinkti.

Kvepalai moterims gali būti tikrai labai įvairūs, todėl pirmiausia atkreipti dėmesį reikėtų į save, savo charakterį, veiklą ar atvejus, kai bus naudojami pasirinkti kvepalai. Romantiškoms moterims, kurioms nori pabrėžti būtent moteriškumą puikiai tiks gėlių aromatai, kurie yra gana subtilūs, viliojantys ir tuo pačiu labai švelnūs. Gėlių aromatai tikrai prideda elegancijos. Mėgstančioms kiek labiau išsiskiriančius kvapus, kurie gali būti net ir aštresni labai tiks rytietiškų spalvų turintys kvapai. Jie puikiai tinka jausmingoms moterims, kurios nori pabrėžti tvirtumą. Provokuojantys aromatai padės labiau savimi pasitikėti ir leis pasijusti drąsesnei.

Norinčioms, jog kvapas per daug neužgožtų, būtų gaivus ir švelnus tuo pačiu metu, gali patikti vaisių kvapas. Jis dažnai yra maišomas su gėlėmis, medžio kvapais, kurie leidžia džiaugtis dar didesniu gaivumu, lengvumu. Tokio tipo kvapai prideda energijos, leidžia pasijusti kur kas jaunatviškiau ir atrasti žavesio. Pritaikius kvapą prie savo asmenybės, jis tikrai niekuomet neerzins. Juk visiškai kitokius kvapus pasirinks sportininkė ir, tarkime, teisės specialistė. Būtent kvapai leidžia atsiskleisti ir dar labiau išpildyti savo įvaizdį. Visuomet geriausia renkantis kvepalus neskubėti ir juos išbandyti – taip sprendimas bus kur kas lengvesnis ir tinkamesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *