Kaip išsinuomoti automobilį? 3 paprasti žingsniai

rasytojas avataras

Posted on :
,

nuoma
Jei jums reikalingas automobilis ir galvojate apie jo nuomą, visų pirma turite išsirinkti patikimą bendrovę, galinčią pasiūlyti gana platų automobilių asortimentą ir užtikrinti palankias nuomos sąlygas. RentCar automobiliai nuomai visų pirma vertinami dėl to, kad gali atitikti individualius užsakovų poreikius – tai naujos, techniškai tvarkingos transporto priemonės su mechanine ir automatine pavarų dėže. Priklausomai nuo pageidavimų, galima rinktis tiek talpius mikroautobusus, tiek kompaktiškus miesto automobilius ir prabangios klasės automobilį. Išsinuomoti juos itin paprasta ir lengva – tereikia vadovautis trijų žingsnių sistema.

3 nuomos žingsniai

Apsilankykite svetainėje ir užpildykite užsakymo formą. Apsilankykite rentcar.lt svetainėje – pagrindiniame puslapyje rasite užsakymo formą, kurią turėtumėte užpildyti pagal savo pageidavimus, t. y. nurodykite, koks automobilis jums reikalingas, kur ir kada jį pasiimsite bei grąžinsite. Galite rinktis automobilio atsiėmimo miestą ir vietą.

Išsirinkite automobilį ir jo priedus. Kai užpildysite visus pateiktus laukelius, galėsite rinktis automobilį. Paspauskite pasirinkimą „ieškoti automobilio“, apžiūrėkite ir įvertinkite visus paieškos rezultatus, kad išsirinktumėte tinkamiausią transporto priemonę. Išsirinkę automobilį dar galėsite pasirinkti ir pageidaujamus priedus, pvz., navigaciją, stogo bagažinę, automobilinę kėdutę vaikams, papildomą draudimą ir pan.

Pateikite informaciją apie save ir atlikite apmokėjimą. Paskutinis žingsnis – įveskite savo asmeninius duomenis. Jei ketinate nuomotis automobilį įmonės vardu, reikės įvesti papildomus duomenis. Įvedę informaciją, turėsite atlikti apmokėjimą. Galite rinktis jums patogiausią apmokėjimo būdą: atsiskaityti banko pavedimu arba naudoti „Paysera“, „MisterTango“ apmokėjimo sistemas. Atlikę apmokėjimą, elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą. Viskas – pasirinktu laiku atvykite į nurodytą vietą ir atsiimkite automobilį.

Automobilių nuoma, prisitaikanti prie Jūsų poreikių

Patogi automobilių nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame mieste visų pirma orientuota į klientų poreikius. Siekdama pasiūlyti maksimalią kokybę, nuomos bendrovė dirba tik su naujais, techniškai tvarkingais automobiliais. Priklausomai nuo vairavimo įpročių, galima rinktis tiek mechaninės, tiek automatinės pavarų dėžės transporto priemones, automobilius, varomus dyzeliu ar benzinu. Patogiam važinėjimui mieste ar darbo reikalams siūlomi praktiški miesto automobiliai ir limuzininės klasės transporto priemonės, ilgesnėms išvykoms su draugais ar šeima, daiktų pervežimui ar persikraustymui puikiai tiks talpūs ir patogūs nauji mikroautobusai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai