Kaip išrinkti tinkamą dovaną porai?

rasytojas avataras

Posted on :

Išrinkti gerą dovaną gali būti tikrai sudėtinga misija, ypač tuomet, kai apie žmones beveik nieko nežinome. Pavyzdžiui, susiradote naujų draugų ir einate atšvęsti jų santuokos metinių? O galbūt žadate apsikeisti Kalėdinėmis dovanėlėmis? Ką nupirkti tokiu atveju, kai nė neįsivaizduojate, ką draugai mėgsta? Jeigu nesugalvojate, kaip išsisukti iš tokios situacijos, skaitykite straipsnį toliau ir sužinosite, ką galite padovanoti porai.

Jeigu draugus, kuriems ieškote dovanos, pažįstate jau kurį laiką, pasistenkite apgalvoti ką jie mėgsta. Galbūt atrodo, jog nė neįsivaizduojate, tačiau pamąstykite – galbūt lankydamiesi svečiuose matėte stalo žaidimų? Gal jie kada nors užsiminė, jog labai mėgsta skaityti? O galbūt draugai visada vaišindavo šokoladiniais saldainiais ar vynu? Užteks prisiminti tik nedidelę smulkmeną, jog iš jos galėtumėte paruošti dovaną. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų artimieji mėgsta skaityti, tuomet galite padovanoti jiems knygą apie poros santykius. Jeigu šie dievina kavą ar arbatą – padovanokite rinkinį ir derančius puodelius. Visgi, kartais nutinka taip, jog nesugebame sugalvoti visiškai jokios dovanos. Tuomet verta apsvarstyti ir padovanoti draugams kokią nors pramogą – pavyzdžiui, dovanų kuponą mėgstamiausioje Jūsų kavinėje arba bilietus į kino teatrą, koncertą, muziejų ar kitą įdomų renginį. Masažo dovanų kuponai taipogi gali būti puiki staigmena, kuri tikrai patiks daugeliui – juk bene kiekviena pora apsidžiaugtų gavusi progą atsipalaiduoti ir pabūti kartu. Visgi, jeigu tokio tipo dovanos Jums yra gerokai per brangios, galite pasvarstyti kažką paprastesnio – nupirkti didelę dėžę šokoladinių saldainių, padovanoti ką nors namų interjerui ir panašiai.

Taigi, rinkdami dovaną draugams niekada nepamirškite gerai apgalvoti tai, ką jie gali mėgti. Net jeigu atrodo, jog nežinote atsakymo į šį klausimą, tiesiog dar kartelį pasvarstykite ar tikrai nematėte ar negirdėjote nieko, už ko galėtumėte „užsikabinti“. Jeigu taip nėra, tokiu atveju, galite padovanoti kokią nors pramogą, pavyzdžiui, bilietus į kino teatrą, dovanų kuponus masažui ir panašiai. Taipogi, beveik niekada nesuklysite pirkdami šokolado dėžutę, kavą/arbatą, taip pat ir dovanas namų interjerui ar ką nors, kas stiprintų poros santykius bei verstų juos praleisti daugiau laiko kartu. Sėkmės paieškose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *