Kaip gaminami pledai?

rasytojas avataras

Posted on :

               Tai, kaip gaminamas pledas, dažnai minima gaminio aprašyme. Tačiau kiek žmonių iš tikrųjų žino, ką tai reiškia? Pledų gamybos procesas yra kvalifikuota meno rūšis, gyvuojanti tūkstančius metų. Taigi suprantama, kad gamybos tipai yra sudėtingi ir labai skirtingi. Pateikėme jums trumpą vadovą, kuriame paaiškinsime, kaip gaminamas pledas ir kokie pagrindiniai procesai naudojami. Yra penki pagrindiniai audimo tipai, į kuriuos galima suskirstyti pledus; rankomis rišti, siūti rankomis, sukabinti rankomis, pynimas plokščiu pynimu ir mašina.

               Norėdami sukurti antklodę, turėsite turėti geriausias medžiagas rinkoje. Štai kodėl dauguma gamyklų reikalingus audinius perka iš žaliavų tiekėjų. Jiems reikia didelių, vienodos kokybės kiekių, o tai gali būti sunku įsigyti atskirai. Vilnoniai gaminiai reikalauja ypatingai aukštos kokybės medžiagų. Štai kodėl audinių tiekėjo turėjimas šioje situacijoje labai padeda. Kiekviena gamykla turi savo matavimo ir pjovimo stakles. Idėja yra ta, kad visi siūlai ir audinys yra išmatuojami ir atitinkamai supjaustomi. Yra keletas labai konkrečių gamyklos gairių, kurių reikia laikytis kiekvienam audiniui ir jo kirpimui. Jie pridedami prie staklių, kad kiekvienas pjūvis būtų identiškas ir nebūtų jokių pakeitimų. Kai visi audiniai ir siūlai yra tinkamų matmenų, turite juos siūti. Dauguma gamyklų turi didelės apimties siuvimo mašinas. Tai automatizuos visą procesą ir leis  pasiekti puikių rezultatų be tiek vargo. Tada visi produktai turi praeiti kokybės patikrinimą. Didžiąją laiko dalį gamykla siurbia gaminius, kad išvengtų išsiliejimo. Be to, gamykla turi atlikti tam tikrus specialius apdorojimo būdus, priklausomai nuo to, koks audinys naudojamas konkrečiai antklodei.

              Nors dauguma gamyklų dirba pagal didelės apimties užsakymus, jos taip pat sukuria specialias partijas su personalizavimu ir kitomis funkcijomis. Įdomu tai, kad tam, kad tai padarytų, dauguma gamyklų sukurs specialias matricas, kurios bus įdėtos į pritaikytus elementus. Tokiu būdu procesas neužims daug laiko, o bendra kokybė suteiks daug nuoseklumo ir puikių rezultatų. Kartais pritaikymai taip pat gali būti išsiuvinėti, tačiau tai skiriasi priklausomai nuo kliento reikalavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *