Kaip dujiniai židiniai tapo vienu dažniausių pirkėjų pasirinkimu?

rasytojas avataras

Posted on :

dujiniai židiniaiKalbėti apie židinių privalumus galima daug. Židinys tampa traukos objektu, prie kurio gera susirinkti visai šeimai, suteikia namams daugiau jaukumo ir šilumos. Dujiniai židiniai, savo ruožtu, ilgą laiką buvo vertinami kiek skeptiškai, didžiausią dėmesį skiriant tradiciniams židinių įrengimo sprendimams. Vis dėlto, su laiku buvo įvertinti neabejotini dujinių židinių privalumai, kurių svarbiausias – nesudėtingas ir greitas montavimas net ir toje aplinkoje, kur, atrodytų, tai būtų neįmanoma.

Dujinių židinių privalumai

Dujinius židinius kur kas dažniau renkasi praktiški pirkėjai, nenorintys ieškoti, sandėliuoti ir kūrenti malkų. Tai itin svarbu tuomet, jei gyvenate daugiabutyje. Nors dėl židinio įrengimo individualiu atveju būtina pasitarti su specialistais, paprastai, šių židinių montavimas, net ir bute, yra gana greitas ir lengvas. Jei dujos neatvestos, šie židiniai gali būti įrengiami prijungiant dujų balioną. O gyvenant viršutiniame aukšte, dūmtraukius galima įrengti net ir neturint šachtos.

Kadangi dujiniai židiniai išsiskiria itin plačia stilių, formų ir dizaino pasiūla, juos galima pritaikyti prie įvairių interjero sprendimų. Šie židiniai puikiai tinka tiek A, tiek A+ klasės namams, taip pat ir namams su rekuperacine sistema, leisdami orui patalpoje išlikti gaiviam. Modernūs dujiniai židiniai yra itin lengvai ir patogiai valdomi, naudojantis nuotoliniu pulteliu ar mobiliuoju įrenginiu. Vos keliais mygtuko paspaudimais galima įjungti ir išjungti židinį ar kontroliuoti skleidžiamos šilumos kiekį. Pvz., galima numatyti temperatūrą, kurią pasiekęs židinys automatiškai išsijungtų.

Labai svarbus dujinių židinių privalumas yra jų paprasta eksploatacija. Židiniai gali būti kūrenami gamtinėmis ar suskystintomis dujomis. Esant poreikiui, galima užsisakyti dekoratyvinių akmenėlių ar malkų ir grožėtis tokia pačia liepsna, kokią suteiktų ir įprastas židinys. Dujinius židinius lengva prižiūrėti – profilaktikos darbai atliekami vos kartą per metus. Židinio nereikia papildomai valyti ar kitaip prižiūrėti, kas leidžia maksimaliai sumažinti kasdienių rūpesčių bagažą.

Dujiniai židiniai – elegancija, saugumas ir patogumas

Šiandien dujiniai židiniai yra vieni stipriausių rinkos lyderių, vertinami dėl savo patikimumo, lengvo montavimo ir priežiūros, subtilios elegancijos ir efektyvumo. Didieji rinkos gamintojai nuolatos investuoja į dujinių židinių tobulinimą, atsižvelgdami į vartotojų poreikius ir reikalavimus, todėl šiandien šie židiniai yra ne tik estetiški ir patrauklūs, bet ir itin patogiai valdomi, saugūs ir suteikiantys maksimalų komfortą. Kadangi židiniai gaminami iš karščiui atsparių medžiagų, jie gali būti montuojami praktiškai bet kur, nekeliant jokio pavojaus sienoms, grindims ar netoliese esantiems daiktams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *