Kaip atrodo tobula nuotakos puokštė: 7 svarbiausios taisyklės

rasytojas avataras

Posted on :
,

Moterims vestuvės dažnai yra pati svarbiausia gyvenimo diena, kurią norisi paminėti tobulai iki mažiausių smulkmenų. Reikšmingos suknelės, žiedai, žinoma, maistas, galiausiai, net ir nuotakos puokštės, kurios gali iki mažiausių smulkmenų atitikti jaunosios poreikius arba būti ne tokios, kokių norisi ir tai net sugadina dieną.

Tinkamos nuotakos puokštės pasirinkimas turėtų būti „vykdomas“ kartu su floriste, kuri puikiai žino – kokios madingos, kokios geriausiai atitinka nerašytas taisykles ir kokios labiausiai dera prie jaunosios suknelės.

Pateikiamos 7 gairės, kurios galbūt padės kiek greičiau rasti svajonių puokštę svajonių šventei.

1.      Pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti spalvoms. Nors kai kurios renkasi labai ryškias ir net tamsias gėles bei jose derančius akcentus, tačiau skoningiausiai atrodo švelnūs, pasteliniai atspalviai.

2.      Taip pat reikia rinktis kuklumą, kadangi tai yra vestuvių dalis. Žinoma, kiekviena jaunoji turi savo nuomonę ir kai kurioms labai patinka drąsios, didelės, akis rėžiančios puokštės. Tačiau juk tokios gali nugvelbti dėmesį nuo nuotakos. Ar to norite?

3.      Derinti puokštes reikia prie jaunosios aksesuarų. Dažniausiai prie tų, kurie yra plaukuose, galima ir prie apyrankių, auskarų. Parodykite, kokie bus dėvimi vestuvių metu ir floristas pagamins labiausiai derančia puokštę.

4.      Žinoma, komponuojant gėles visada geriausia rinktis tas, kurios žydi sezono metu. Žiemomis pasirinkimas yra labai ribotas, tačiau net ir tokiu atveju profesionalai gali pasiūlyti gėles, kurios Jūsų puokštei suteiks daugiau žavingumo.

5.      Venkite blizgučių. Jie gali atrodyti puikiai, gali derėti prie blizgios suknelės, tačiau tikrai vestuvėms mažiausiai reikia kičo, kad ir koks jis yra patrauklus bei skoningas.

6.      Taip pat žiūrėkite, kad Jūsų pasirinktose gėlės nebūtų su spygliais bei kitomis smulkmenomis, kurios gali subadyti rankas. Ilgus metus moterys labai norėjo rožių, tačiau reikia suprasti, kad jos gali šventę apkartinti nemaloniu rankų niežuliu.

7.      Galiausiai, nuotakos puokštė turi būti lengva, kad ją būtų ne tik paprasta laikyti, tačiau ir mesti į moterų grupelę, kurios tikisi ją pagauti.

Nuostabu, kokia graži šventė Jūsų laukia ir nuostabu, kaip puokštė gali padėti padaryti ją kur kas gražesne. Svarbiausia JĄ rasti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *