Kai paskola internetu būsto remontui – geriau nei būsto paskola

rasytojas avataras

Posted on :

pirmas kreditas nemokamai
Būstų kainoms Vilniuje pasiekus aukštumas ir jau spėjus joms stabilizuotis, kai kurie žmonės renkasi alternatyvą būsto paskolai ir perka prastos būklės būstą už savo turimas lėšas, o paskolos internetu dėka atlieka to būsto remontą. Geriausia toks pasirinkimas, žinoma, yra tuomet, kada galima būstą remontuoti savomis rankomis ir tokiu būdu kažkiek uždirbti.

Išlaidos, remontuojant būstą:

  • Dokumentai, bylos, kadastriniai matavimai, leidimai;
  • Projekto tvirtinimas, derinimas su kaimynais;
  • Vandentiekio atvedimas, santechnikos pajungimas;
  • Kapitalinis remontas, sienų perstatymas;
  • Šildymo sistemos tvarkymas;
  • Vidaus apdaila;
  • Fasado apdaila;
  • Elektrika;
  • Baldai, buitinė technika;

Tačiau kodėl būtent toks pirkimo ir pinigų skolinimosi modelis čia tinka geriausiai? Kodėl paskolos internetu remontui pralenkia būsto pirkimą su banko paskola?

Nereikia pradinio įnašo

Visų pirma, ilgalaikis kreditas iš kredito teikimo bendrovių suteikiamas iškart toks, kokio ir prašoma. Nereikia turėti pradinio įnašo, kuris dažnai yra didžiulis stabdis tiems, kas įprastai ima paskolas iš banko. Tačiau norint, kad būtų suteikti kreditai, kad ir kokiam tikslui skolinatės, papildomai nereikia nieko turėti. Taigi, galite iškart skolintis ir daryti (ar pabaigti daryti) remontą tokiu metu, koks jums atrodo geriausias. Jeigu būsto pirkimui tikitės paskolos iš banko, tuomet reikia tikrai pasistengti. Juk turėsite sutaupyti pradiniam įnašui. Nemažai jaunų šeimų niekaip neperžengia būtent šio slenksčio ir negali susitaupyti pradiniam įnašui. Tuomet tenka kentėti dėl to, kad negali gauti tai, kas jiems būtinai reikalinga. Kodėl nepavyksta sutaupyti? Dažniausiai dėl to, kad kas mėnesį po 300 – 700 eurų sumoka už būsto nuomą, kai kitu atveju tie pinigai galėtų būti skirti taupymui arba naujo būsto pirkimui.

Gaunate pinigus iškart

Kita priežastis, kodėl paskolos telefonu ar internetu yra naudingesnis dalykas darant remontą – tai pinigai reikiamu metu. Juk jeigu įkurdinant antrą namo aukštą staiga suvokiate, kad neturite pinigų pačiai pabaigai (o su remontu taip būna labai dažnai, kad apsiskaičiuojame ir pasiruošiame per mažą sumą pinigų), tuomet tenka galvoti, ką daryti. Ir kaip tik čia vertėtų žinoti, kad Paskoliukas atsiliepimai yra geri, kaip patikimo skolintojo, aiškiai ir konkrečiai siūlančio savo paslaugas. Mat galėtumėte pasiskolinti trūkstamų pinigų ir remontą pilnai pabaigti.

Remontas savomis rankomis pigesnis

Ar pasitaiko tokių žmonių, kurie perka būstą ir remontuoja savomis rankomis? Žinoma, tokių yra, tačiau tikrai nedaug. Tad ir kreditai internetu, skirti būsto remontui, paprastai yra reikalingi tiek statybinėms medžiagoms įsigyti, tiek remonto darbus atliekantiems žmonėms pasamdyti. Ir visa tai gali kainuoti. Visgi, jeigu remontą darote patys ir turite tam kompetencijas, tuomet paskolos greitos gali prireikti jau ir paskutinėje remonto stadijoje, tiesiog šiek tiek pritrūkus pinigų, pavyzdžiui, paskutinėms reikalingoms medžiagoms įsigyti.

Vėliau iškart galite brangiau parduoti nekilnojamąjį turtą

Jeigu paskoliukas.lt pasitarnavo remonto metu ir pavyko greitai ir nebrangiai jį atlikti, galbūt tokį suremontuotą būstą iškart galėtumėte parduoti jau daug brangiau? Tai galėtų būti įmanoma, tačiau reikėtų iš anksto pasidomėti. Reikia sekti ir rinkos tendencijas, įžvalgiai matyti, kada būstas brangsta, kada pinga, taip pat, kur yra perspektyvesni rajonai, o kur veikiausiai didelės naudos gauti nepavyktų. Protingai panaudoti paskolos pinigai gali tapti puikia investicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *