Kada kreditas automobiliui įsigyti kainuoja pigiau?

rasytojas avataras

Posted on :
,

automobilio pirkimui paskolos

Vasara yra tas metų laikas, kai rinkoje sudaroma daugiausiai automobilių pirkimo ir pardavimo sandorių. Kai už lango puikus oras, norisi pasimėgauti juo kuo įmanoma dažniau. Tačiau neturint nuosavos transporto priemonės tai gali būti sudėtinga. Kaip tik svajojate apie naują automobilį, nors tam dar neturite reikiamos sumos santaupų? Ne bėda, nes Jums gali padėti kreditas automobiliui įsigyti. Tai paskola, suteikiama naujo automobilio pirkimui. Kaip ja pasinaudoti ir neapsigauti?

Skaičiuokite iš anksto

Pirmiausia reikėtų išsirinkti Jus dominantį automobilį. Net jeigu jį perkate iš skolintų pinigų, rinkitės Jūsų pajamas atitinkančią automobilio kainą. Tai reiškia, kad jeigu per metus nepavyko sutaupyti Jūsų svajonių automobiliui įsigyti, nereikėtų to daryti net ir pasiskolinus pinigų. Nes greičiausiai įsigyti bus paprasta, tačiau naujas automobilis taps didele finansine našta, kai reikės grąžinti paskolą už automobilį. Todėl iš anksto nuspręskite, kok sbiudžetas Jums bus patogus ir tik tuomet ieškokite patikimo kreditoriaus.

Ieškokite akcijų

Lietuvoje kreditavo rinka kasmet plečiasi vis labiau, todėl kredito tiekėjų sąrašas tik ilgėja. Tai yra puiki žinia visiems vartotojams ir finansų rinkos dalyviams. Nes kuo didesnė pasiūla, tuo didesnė konkurencija. Tai reiškia, kad kiekvienas kredito davėjas nori prisivilioti daugiau klientų, ieško būdų, kaip išsiskirti rinkoje ir pateikti geriausius pasiūlymus. Pasinaudokite tuo, jeigu Jums reikalingas kreditas automobiliui įsigyti. Nepulkite skolintis pačioje pirmoje bendrovėje, nes tai nebūtinai gali būti pigiausias variantas. Ypač vasarą labai dažnai pasitaiko viliojančių pasiūlymų automobilio lizingu, tad pasinaudokite tuo. Pavyzdžiui, paskola23.lt savo klientams siūlo irnktis automobilį ir netaiko papildomų mokesčių dėl automobilio markės ar amžiaus. Tai puikus pasiūlymas, jeigu norite pasiskolinti visą sumą, kuri reikalinga automobilio įsigijimui. Be to, daugelis kreditorių pirmą kartą paskolą suteikia itin patraukliomis sąlygomis ar visai be pabrangimo.

Iš ko skolintis geriausia?

Lietuvoje vis dažniau atsiranda pasiūlymų skolintis iš fizinių asmenų. Net ir tais atvejais, kai reikalingas kreditas automobiliui įsigyti, gali paskolinti paprasti žmonės. Tačiau svarbu atminti, kad tai ne visuomet yra geriausias variantas. Dažnai paskolos iš fizinių asmenų yra gerokai brangesnės nei iš juridinių. Be to, tai šiuo metu sunkiai reguliuojama rinkos dalis, tad ginčui tarp pardavėjo ir pirkėjo gali kilti nesusipratimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai