Kada autobusų nuoma tikrai reikalinga

rasytojas avataras

Posted on :

autobusų nuoma

Kiek kainuoja išsinuomoti autobusą? Viskas priklauso nuo to, kokios kategorijos teises turite. Tikriausiai žinote, kad norintiems vairuoti autobusą, kuriame vežami daugiau nei 9 keleiviai reikia D kategorijos vairuotojo teisių. Mikroautobusai, kurie sveria iki 3000 kg ir gali vežti 8-9 keleivius yra laikomi lengvosiomis transporto priemonėmis, tad joms vairuoti pakanka B kategorijos teisių.

Autobusų nuoma kainuoja gana įvairiai. Viskas priklauso nuo to, kokio senumo automobilį rinksitės. Naujesni kainuoja brangiau, senesni – mažiau. Kada gi ta autobusų nuoma tikrai reikalinga?

  1. Darbo renginiai. Bent du kartus per metus organizuojami darbo renginiai. Paprastai per Kalėdas ir vasarą. Kaip darbuotojus nuvežti į renginį, jei jis vyksta ne tame pačiame mieste? Teisingai, išnuomotu autobusu.
  2. Laidotuvės. Nors aplinkybės ir nedžiugina, tačiau tai vienas iš dažniausių autobusų nuomos priežasčių Lietuvoje. Kur kas dažnesnis, nei vestuvės…
  3. Autobusai turizmui po Lietuvą. Esame nedidelė šalis ir iš užsienio atvykusius draugus be vargo galime supažindinti beveik su visa šalimi per 3-4 dienas. Tam reikia tik mikroautobuso. Beje, kainuos irgi nedaug – vidutiniškai autobusą galima išsinuomoti už 50 eurų, tad visa pažintinė kelionė kainuotų 150-200 eurų be degalų.
  4. Pažintinė kelionė į užsienį. Išsinuomokite autobusą ir aplankykite kaimynines šalis Latviją bei Lenkiją. Ten yra ką pamatyti, ypač pajūryje, kuris labai primena lietuviškąjį smėlio spalva, bet ne kainomis… Kai kurie drąsesni nuomotu transportu aplanko ne tik kaimynines šalis, bet ir tolimąją Portugaliją.
  5. Komandiruotės. Nesvarbu, ar su kolegomis važiuojate į kitą miestą ar šalį, mikroautobusu tai daryti patogu. Ir tai ne tik darbas, bet ir įvairūs mokymai. Darbinių reikalų yra daug, o savais automobiliais ne visada galima važiuoti.

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje gana populiari, tačiau kartais reikia ir daugiau žmonių vežti. Tada jau reikės kitos paslaugos – autobusų nuoma su vairuotoju. Vairuotojas profesionalas – jis saugiai nuveš keleivius į reikiamą vietą ir niekuo nereikia patiems rūpintis. Tai praverčia, kai važiuoja daug žmonių, arba vežami keleiviai dar nelabai gali patys vairuoti.

Autobusų nuomos kainodara panaši, kaip ir kitų lengvųjų automobilių – kuo daugiau laiko nuomojatės, tuo mažesnė vienos paros kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *